Similar lots by type
-
#161
Een lot glas, bestaande uit een lampje van oranje glas, een olielamp van opaalglas en een stolp.
Lot de verres comprenant une lampe orange, une lampe à huile en opaline et une globe.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 - 36 cmEstimate: € 20/25 -
#151
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XVI-stijl met glazen kapje in de vorm van een vlam. Eén bevestigingsschroef gebroken.
Paire d’appliques en bronze de style Louis XVI et aux abat-jour en forme de flamme. Un vis à remplacer.No longer availableOnline onlyActive bid: 150.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#81
Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre bougeoirs anciens en bronze dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30/40 -
#44
Een lampvoet in de vorm van een jongetje van zamak op een voetstuk van onyx en marmer. Getekend ‘Geo Maxim’. Kapje bijgevoegd.
Pied de lampe en forme d’un petit garçon en régule sur base en onyx et marbre. Signé “Geo Maxim”. Abat-jour rapporté.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cm (zonder kap)Estimate: € 50/60 -
#91
Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een hoefsmid aan zijn aambeeld.
Pied de lampe en porcelaine polychrome représentant un forgeron et son enclume.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 25/30 -
#109
Een lot van zeven koperen kandelaars in verschillende maten en uitvoeringen, waarvan drie gemonteerd als lampenvoet.
Lot de sept candélabres en cuivre dont trois montés à l’électricité.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 50 cmEstimate: € 35/60
Other lots in this auction
-
#3
Een lot kristal, bestaande uit een rood vaasje van Val St. Lambert, een blauwe vaas van Studio Crystal (Val St. Lambert), een kleurloos vaasje met gestileerd en meerkleurig bloemendecor, twee presse-papiers, een lampvoet van Sèvres, een Zweeds sierstukje met bloemendecor, een kleurloze kandelaar en een kleurloos vaasje met een gegraveerd decor van vissen.
Grand lot de crisdtal comprenant un vase rouge de Val Saint-Lambert, un vase bleu en Studio Crystal (VSL), un petit vase incolore à décor de fleurs stylisé et polychrome, deux presse-papier, un pied de lampe de Sèvres, une pièce décorative de Suède et une aux fleurs, un candélabre incolore et un petit vase incolore aux poissons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Estimate: € 30/50 -
#133
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een koffiepot en een olie- en azijnvaatje.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une cafetière et un tonneau huilier-vinaigrier.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 - 30 cmEstimate: € 20/25 -
#106
Een lot van twee bustes en een beeldje van gesculpteerd Afrikaans hout. We voegen er een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd steen aan toe.
Lot de deux bustes et une statuette africains en bois sculpté. Nous ajoutons un buste africain en pierre taillée.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 - 36 cmEstimate: € 25/35 -
#114
Een inktstelletje van blauw en wit aardewerk en koper. Inktpot manco.
Encrier en faïence bleue et blanche et cuivre. Récipient manque.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#138
Een reeks van twaalf kopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een houten staandertje met een Chinees miniatuur theekopje en theepotje met een drakendecor in reliëf aan toe.
Suite de douze tasses et soucoupes en porcelaine polychrome et dorée. Nous ajoutons un présentoir en bois avec une tasse miniature chinoise et une théière à décor de dragon en relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#121
Een lot van vijf verschillende kleine wandconsoles, waarvan drie van plaaster en twee van hout. Eéntje fraai gesculpteerd in de vorm van een engeltje.
Lot de cinq consoles dont trois en plâtre et deux en bois. Un exemplaire joliment sculpté en forme d’angelot.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 24 cmEstimate: € 60/80 -
#15
Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en drie karaffen, waarbij één zonder stop
Lot de cristal taillé incolore comprenant trois vases et trois carafes dont une sans bouchon.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 20/30 -
#146
Een lot van zeven verschillende wijwatervaatjes van biscuit en porselein. We voegen er een engel van monochroom wit biscuit aan toe. (Schade aan de voet).
Lot de sept différents bénitiers en biscuit et en porcelaine. Nous ajoutons un angelot en biscuit monochrome (accident au pied).No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 35/50 -
#43
“Clown met meisje op de arm”. Een beeldje van donkergepatineerd brons.
“Clown avec une fille sur le bras”. Statuette en bronze à patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 40/50 -
#173Anne Stoop
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.No longer availableOnline onlyDim. 74 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#7
Een lot van vijf gemberpotjes met blauwe landschapsdecors. Geen deksels.
Lot de cinq pots à gingembre aux paysages. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#111
“Boogschutster met fazanten”. Een groep van brons op zwart marmeren sokkeL Eén fazant opnieuw te montereren. Boog beschadigd. Jaren ‘30.
“Archère aux faisans”. Groupe en bronze sur socle en marbre. Un faisan à remonter, arc accidenté. Années 30.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. b: 55 cmEstimate: € 40/50