Similar lots by type
-
#108
Een art deco klokstel van wit en zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture de cheminée en marbre blanc et noir style art déco comprenant une pendule et deux cassolettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#137
“Erotisch naakt”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Bruno Zach.
“Nu érotique”. Une statue en bronze brun patiné sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre de Bruno Zach.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#117
Een meisjesbuste van meersoortig marmer en albast. In de geest van Van Vaerenbergh, maar zonder signatuur. Omstreeks 1900.
Un buste féminin en marbre polychrome et albâtre. Oeuvre dans l’esprit de Van Vaerenbergh, mais sans signature. ± 1900.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 350/450 -
#768
Chinese cachepot van wit marmer.
Cache-pot chinois en marbre blanc.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 60/100 -
#660
Een gefineerde commode met drie geaccoleerde laden met koperen trekkers en met een marmeren blad.
Une commode en placage de ronce avec trois tiroirs, tablette en marbre et poignées en cuivre.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 250/400 -
#26
Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#211
“Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.
“Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400
Other lots in this auction
-
#461
Een Chinese keizer en keizerin, opgebouwd uit plaatjes ivoor.
Deux statues en plaquettes d’ivoire représentant un empereur et une impératrice.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#291
Een met de hand gesmede wandkapstok met tien haken en versierd met eikels.
Un porte manteaux mural fait main avec dix crochets, décoration de glands de chêne.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 20/30 -
#498
Een lot van vier dameshoofdjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Tweede helft van de XXste eeuw.
Un lot de quatre statues en ivoire africaine sculptée en forme de têtes de femmes. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 180/220 -
#91Ansonia Clock Co.
Een ijzeren schouwpendule in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag.
Une pendule style Louis XV avec montures en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 80/100 -
#402
Een ovale spiegel van gepolychromeerd hout, versierd met meerkleurige roosjes.
Miroir ovale en bois polychrome décoré de petites roses polychromes.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#243
Dr. J. Van Roey & André Van Putte. “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid gefotografeerd door E. Fierlants (1860)”. Ed. Van Hoeve, Amsterdam, 1979.
Dr. J. Van Roey & André Van Putte. “Van ‘t Kipdorp tot ‘t Zuid gefotografeerd door E. Fierlants (1860)”. Ed. Van Hoeve, Amsterdam, 1979.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#292Fritz GrebePeriod: 1851 - 1924
“Herder bij zijn kudde”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 0,65 ct en een centrale citrine van ± 8,45 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,65 et d’une citrine centrale de ± 9,45 ct.No longer availableDim. 6,82 gEstimate: € 1900/2000 -
#149Ch. Aerens
“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw/
“Promeneurs dans la foret”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 35 x 45 cmEstimate: € 100/150 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240 -
#682Ferry
“Ian Kaledine”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Ian Kaledine”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#551
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in een interieur. Kleine bakfout en haarscheur. Begin XXe eeuw.
Un vase en porcelaine chinoise avec décor polychrome - scène de la Cour Impériale. Quelques dégâts. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80