#95
“Chinese visser”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje. Vissersnet beschadigd. Begin XXe eeuw.
“Pêcheur chinois”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Filet accidenté. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35/50
#107
Een meisjesbuste van terracotta.
#118
#177L. Laforce
Een paar hoevezichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1913 & 1914.
Quelques paysages fermiers. Huile sur toile. Signées et datées 1913 et 1914.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 27 cmEstimate: € 100/160 -
#77
Twee verguld bronzen vide-poches, waarbij één versierd met druivenranken en de andere met een voorstelling van een vissersvrouw. Begin XXe eeuw.
Deux vide poche en bronze doré dont un décoré de vignes et l’autre représentant la femme d’un pêcheur. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. b: 33 & 17 cmEstimate: € 25/40 -
#80
#86
Een lot porselein, bestaande uit twee asbakken, resp. met een hondje en een gans, een groepje van een vogeltje bij een nest (kleine beschadiging) en een beeldje van een eend. De laatste twee resp. gemerkt van Sitzendorf en van LLadro.
Lot de porcelaines comprenant deux cendriers respectivement avec un chien et une oie, un groupe avec un oiseau sur son nid (petit accident) et une statuette d’un canard. Ce deux derniers par Sitzendorf et Lladro respectivement.No longer availableOnline onlyDim. h: 8 - 16 cmEstimate: € 30/50 -
#101
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.
Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#73
#99
#165
Een handspiegel en een borstel van verzilverd metaal.
#17
#164
Garniture à thé trois pièces en métal blanc sur plateau. Nous ajoutons six verres à thé à monture en métal argenté, sur plateau.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/50