#143
#78
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
#206Goum
Perzisch wollen tapijt met een gestileerd tuinmotief. Handgeknoopt.
#516
Een Oosters zijden tapijt. Handgeknoopt.
#96
#223
#769Lilihan
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
#756
Een Chinees wollen tapijt met een drakenmotief.
Tapis de Chine en laine au motif de dragon.No longer availableDim. 240 x 180 cmEstimate: € 80/120
#703
#132G. Lilienthal
“Stilleven met stoel “. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#726
Een zuil van monochroom wit gips.
#137
“Brandweerman”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op wit marmeren sokkel.
“Pompier”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre blanc.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#64
#275
“Jongensportret”. Ovaal. XIXde eeuw naar de XVIIde eeuw.
“Portreet de garçon”. Ovale. XIXe siècle d’après un exemple du XVIIe.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 200/240 -
#231Goebbel
“Sint Joris en de draak”. Een beeldje van beige biscuit. Onderaan gemerkt.
#125
#794
Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.
#112
“Abstracte figuren”. Litho. genummerd 9/30.
“Figures abstraites”. Litho. Numérotée 9/30.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 50/80 -
#296L & F Moreau
#192
“Luitspeler met vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek.
“Joueur de luth et nu féminin”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 300/500