Similar lots by type
-
#472Félix Labisse
“Fiqua”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/165 buiten de plaat.
“Fiqua”. Lithographie signée et numérotée 42/165 hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#4
Drie etsen:-”Zicht op de Dijle te Mechelen”. Gesigneerd Marten Van Der Loo.-”Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon naar een werk van Verlat.-”Hond”. Gemonogrammeerd L.G.
Trois eaux-fortes:- “Vue de la Dyle à Malines”. Signée Marten van der Loo.- “ Tigre royal attaquant un buffle”. E. Piridon d’après Verlat.- “Chien”. Monogrammée L.G.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#32Tytgat
“Brabofontein te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Fontaine de Brabo à Anvers”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14 cmEstimate: € 15/20 -
#369Isidoor Van Mens
“Rabat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Rabat”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 20/24 -
#672Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#464
“Zelfverzekerd” en “Vertwijfeling”. Twee linosnedes. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 20/20 en gemonogrammeerd binnen de plaat. Naar werken van Jan Decleir.
“Confiant” et “Désespéré”. Deux linogravures. Signées et numérotées 20/20 hors planche et monogrammées dans la planche. D’après oeuvres par Jan Decleir.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#554Armand Apol
“Winterlandschap”. Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 24/150. Naar een werk van Valerius De Saedeleer.
“Paysage d’hiver”. LItho. Signée et numérotée 24/150 hors planche. D’après un oeuvre par Valérius de Saedeleer.No longer availableDim. 52 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#544Paule PiaPeriod: °1920
“Mijn naam is haas”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/99 buiten de plaat.
“Mijn naam is haas”. Lithographie. Signée et numérotée 22/99 hors planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#442Frans Masereel
“Boten op de Schelde” & Zicht op Antwerpen vanaf de Schelde”. Twee houtsneden. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bateaux sur l’Escaut” et “La ville d’Anvers vue de l’Escaut”. Deux gravures sur bois. Signées hors planche.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200 -
#484Shoichi Hasegawa
“Village dans l’ombre.” Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 26/99.
“Village dans l’ombre”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 26/99 hors planche.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#454Paul AizpiriPeriod: °1919
“Man met de pijp”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 35/100 buiten de plaat.
“Homme à la pipe”. Lithographie signée et numérotée 35/100 hors planche.No longer availableDim. 76 x 57 cmEstimate: € 150/200 -
#529Jules De BruyckerPeriod: 1870-1945
“De Kathedraal van Rouen”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“La Cathédrale de Rouen”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 60 x 49 cmEstimate: € 250/350 -
#549Jules De Bruycker
“De Kathedraal van Bourges”. Ets. Gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
“La Cathédrale de Bourges”. Eau-forte. Signée et intitulée hors planche.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 250/350 -
#712Theo Maeyens
“Slag der Gulden Sporen”. Houtsnede. Gesigneerd in de plaat.
“Bataille des Eperons d’Or”. Gravure sur bois. Signée dans la planche.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#564Pol MaraPeriod: 1920 - 1998
“Kleurencompositie met naakt”. Zeefdruk. Gesigneerd binnen de plaat en gedateerd 1969.
“Composition en couleurs avec nu”. Sérigraphie. Signée dans la planche et datée 1969.No longer availableDim. 108 x 70 cmEstimate: € 80/100 -
#84Albert Saverys
“Zicht op de Leie”. Litho. Gedrukt bij de Antwerpse kunstvereniging “Als Ick Kan”.
“Vue de la Lys”. Litho d’après l’oeuvre d’Albert Saverys. Avec poinçon sèche d’Als Ick Kan.No longer availableDim. 32 x 41,5 cmEstimate: € 80/120 -
#362Jean StevanPeriod: 1896 - 1962
“Portaaltje”. Lithografie. Gesigneerd en épreuve d’artiste buiten de plaat en met opdracht.
“Petit portail”. Lithographie. Signée et épreuve d’artiste hors planche et avec dédicace.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 20/30 -
#109
“Herder met schapen”. Ets. Onleesbaar gesigneerd en genummerd 67 buiten de plaat.
“Berger et ses moutons”. Eau-forte. Signée et numérotée 67 hors planche.No longer availableDim. 55 x 72 cmEstimate: € 25/35 -
#74Romain Malfliet
Drie etsen:- “St. Bonifaciusbrug te Brugge”. Genummerd 9/100 en gesigneerd buiten de plaat.- “Kapel te Schelle”. Genummerd 32/50 en gesigneerd buiten de plaat.- “De rede te Lokeren”. Genummerd 31/50 en gesigneerd buiten de plaat.
Trois eaux-fortes:- “Pont St-Boniface à Bruges”. Numérotée 9/100 et signée hors planche.- “Chapelle à Schelle”. Numérotée 32/50 et signée hors planche.- “La Rade de Lokeren”. Numérotée 31/50 et signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#44
Twee etsen:- ”Le Christ triomphe du peche et de la mort”. Ch. Waltner naar een werk van P.P. Rubens. XIXde eeuw.- “Divertissement de paysans Hollandois”. L. Surugue naar een werk van D. Teniers. XVIIIde eeuw.
Deux eaux-fortes:- “Le Christ triomphe du péché et de la mort”. Ch. Waltner d’après Rubens. XIXe siècle.- “Divertissement de paysans hollandois”. L. Surugu d’après David Teniers. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#724
Een lot van vijf grafische werken, waaronder Severin en Mariman.
Lot de cinq gravures dont oeuvres par Severin et Mariman.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#359
Een lot grafiek:- “Het gebed voor het eten”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat: Félix Gogo.- “Zicht op Lier”. Kleurenets. Buiten de plaat gesigneerd Marten Van der Loo.- “Begijnhofpoort”. Kleurenets. Gesigneerd R. Hebbelinck en genummerd 129/350 buiten de plaat.
Trois gravures:- “La prière avant de manger”. Eau-forte. Signée hors planche: Félix Gogo.- “Vue de Lierre”. Eau-forte en couleurs. Signée hors planche; Marten van der Loo.- “Porte de béguinage”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 129/350 hors planche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#424
“Windmolen”. Monotype op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Moulin à vent”. Monotype sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 45 x 40 cmEstimate: € 20/25 -
#532Langlet
“Stilleven met cello”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 100/175 buiten de plaat. Met certificaat.
“Nature morte aux violoncelle”. Signé et numéroté 100/175 hors planche. Avec certificat.No longer availableDim. 54 x 76 cmEstimate: € 670/80
Other lots in this auction
-
#518
Een klokstel van verguld brons in Lodewijk XV-stijl bestaande uit een pendule en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Met slinger en sleutel.
Garniture de cheminée en bronze doré de style Louis XV comprenant une pendule et deux candélabres à cinq lumières. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H 41 cmEstimate: € 200/240 -
#514L. De Coninck
“Straatzicht”. Acryl op paneel. Gesigneerd.
“Scène de rue”. Acrylique sur panneau. Signé.No longer availableDim. 59 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#684Bruno Dyckmans
“Hoeve”. Olieverf. Gesigneerd.
“Ferme”. Huile. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Een lot halssnoeren bezet met half edelstenen. e.a.
Lot de colliers sertis de pierres sémi-précieuses et autres.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#690
Een schemerlamp van driekleurig aardewerk in de vorm van een kandelaarcactus. Barst in de voet.
Lampadaire en faïence tricolore en forme d’un cactus cierge. Fissure à la base.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 40/60 -
#482
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Airain glazuur, bestaande uit twee siervazen, een bolle vaas en een rokersstelletje.
Lot de faïences Thulin belges avec glaçure Airain, comprenant deux vases décoratifs, un vase sphérique et une garniture à fumer.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#815
Een miniatuur staande klok met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor versierd.
Horloge de vestibule miniature décorée de fleurs peint à la main.No longer availableDim. H 73 cmEstimate: € 180/240 -
#405
Een 18 karaats geel gouden ring met bijpassende hanger bezet met smaragd gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Bague en or jaune 18 ct et pendentif assorti sertie d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 2,92 gEstimate: € 150/250 -
#651Merho
“Kiekeboe”. Een lot van veertien stripalbums. Allen eerste druk.
“Kiekeboe”. Lot de quatorze albums de bandes dessinées. Premières éditions.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#276
Bureau van mahoniehout met gedraaide poten en klapblad. XIXde eeuw.
Bureau en acajou aux pieds tournés et avec abattant. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#279Semeneev
Twee zichten op Praag. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Deux vues de Prague”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/80 -
#46
Twee kleine karpetten. Mori Bochara en Afghan.
Deux petites carpettes. Mori Bochara et Afghan.No longer availableDim. 84 x 58 en 93 x 47 cmEstimate: € 30/50