Similar lots by type
-
#746
Een paar fauteuils van gebeeldhouwd mahoniehout, bekleed met beige fluweel. Louis-Philippe.
Paire de fauteuils en acajou sculpté recouverts de velours beige. Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#743
Een lot van vier oude constateurs. Drie gemerkt ‘La Lédoise’ en één ‘Henry Martens & Cie.’ We voegen er een oud triktrakspel aan toe.
Lot de quatre enregistreurs anciens. Trois de la marque La Lédoise et un Henry Martens & Cie. Nous ajoutons un ancien jeu de jacquet.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#12
Lot glas en kristal, bestaande uit een serie van 12 grote glazen van blauw Boheems glas met een gegraveerd en verguld motief van strijdwagens, zes sherryglaasjes van geslepen kristal met diverse kleuren en vier borrelglaasjes van blauw glas met koperen houdertjes met oor.
Lot de verres et de cristaux comprenant une série de 12 grands verres en verre de Bohème bleu à décor doré et gravé de chariots de combat, six verres à sherry en cristal taillé de différentes couleurs et quatre gouttes en verre bleu dans une monture en cuivre à anses.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#727
Een grote messingen wandkandelaar met negen lichtpunten in gotische stijl.
Grand candélabre mural en laiton à neuf lumières de style gothique.No longer availableDim. L. 95 cmEstimate: € 120/200 -
#728Mercator Fonds
Zes kunstboeken. Alle als nieuw en in beschermhulzen: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (zonder huls). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.
Six livres d’art. Comme neuf et aux cassettes de protection: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (sans cassette). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#748Mercator Fonds
Vijf kunstboeken. Alle als nieuw en in beschermhulzen: A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. 1967 (scheurtje aan stofwikkel). David Sylvester. “Magritte”. 1992. Serge Goyens de Heusch. “Het Impressionisme en het Fauvisme in België”. 1988. K.J. Geirlandt. “Kunst in België na 45”. 1983. We voegen eraan toe: Hajo Düchting. “Cézanne”. Taschen 1992 (soft cover zonder huls).
Cinq livres d’art. Comme neufs et dans les cassettes de protection: A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. 1967 (petite déchirure à la couverture de protection ). David Sylvester. “Magritte”. 1992. Serge Goyens de Heusch. “Het Impressionisme en het Fauvisme in België”. 1988. K.J. Geirlandt. “Kunst in België na 45”. 1983. Nous ajoutons: Hajo Düchting. “Cézanne”. Taschen 1992 (soft cover sans cassette).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#448
Messingen beeldje van de godin Sadaswati gezeten op een zwaan. Bengaals werk.
Statuette en laiton représentant la déesse Sadaswati assise sur un cygne. Travail bengali.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#738Mercator Fonds
Tien boeken over oude schilderkunst. Alle als nieuw en in beschermhulzen: Wheelock, Barnes & Held. “Van Dyck. Schilderijen” en Brown. “Van Dyck. Tekeningen.” 1991. P. Strieder. “Dürer”. 1982. F. Van der Meer. “Apocalypse”. 1978. Jan Briels. “Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden”. 1987. Bob Claessens, Jeanne Rousseau. “Onze Bruegel”. 1975. Christian Tümpel. “Rembrandt”. 1986. F. Baudouin. “P.P. Rubens”. 1977. E. Dhanens. “Van Eyck”. 1980. Godelieve Denhaene. “Lambert Lombard”. 1990.(..)
Dix livres sur la peinture ancienne. Comme neufs et avec cassettes de protection: Wheelock, Barnes & Held. “Van Dyck. Schilderijen” et Brown. “Van Dyck. Tekeningen.” 1991. P. Strieder. “Dürer”. 1982. F. Van der Meer. “Apocalypse”. 1978. Jan Briels. “Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden”. 1987. Bob Claessens, Jeanne Rousseau. “Onze Bruegel”. 1975. Christian Tümpel. “Rembrandt”. 1986. F. Baudouin. “P.P. Rubens”. 1977. E. Dhanens. “Van Eyck”. 1980. Godelieve Denhaene. “Lambert Lombard”. (..)No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#542
Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#186
Eikenhouten kast. Tijdperk Louis-Philippe.
Armoire en chêne d’époque Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#126Ateliers d’art Lys de France
Een reproductie van een laat XIVde eeuws wandtapijt.
Reproduction d’une tapisserie du XIVe siècle.No longer availableDim. 112 x 140 cmEstimate: € 120/200 -
#182M. Claes
“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vase fleuri”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#638
Een keizer en keizerin van ivoor en been op hout. Chinees werk.
Empereur et impératrice en ivoire et os sur bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 400/600 -
#566
Een bruidskast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. XIXe eeuw.
Armoire de mariage en chêne richement sculpté de style Louis XV. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#787Willy Vandersteen
“Suske en Wiske”. Een lot van 72 albums in kleur.
“Suske en Wiske”. Lot de 72 albums en couleurs.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#791Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.
“De Rode Ridder”. Lot de 166 albums de bandes dessinées aux couvertures bleues et argent.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#452Karel Van Lerberghe
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#183
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#21A. De Wever
Bronzen jardinière. Tijdperk Napoléon III.
Jardinière en bronze. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. L. 30 cmEstimate: € 50/80 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40