Similar lots by type
-
#786
Een wandspiegel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Miroir en chêne sculpté de style Renaissance malinois.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#749
Een wandspiegel van gepolychromeerd hout in schildpadimitatie en met verguldsel.
Miroir en bois polychrome à l’imitation d’écaille et dorures.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#769
Een zgn. ‘Tunbridge Ware’ spiegel. Mahoniehoutfineer met ingelegde motieven. XIXe eeuw.
Miroir dite Tunbridge Ware. Placage d’acajou et incrustations. XIXe siècle.No longer availableDim. 67 x 103 cmEstimate: € 60/100 -
#389
Twee kleine wandspiegels van verguld hout, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.
Deux petits miroirs en bois doré dont un de style Louis XV.No longer availableDim. h: 45 & 54 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#350
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en smaragd cabochons van ± 4 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de cabochons d’émeraudes pesant ± 4 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 1100/1200 -
#767
Drie stuks Hollands kristal met een fijn geslepen wafelmotief. Een gembercoupe met deksel (H. 33 cm) op stervormige voet. Een boterpot met stervormige onderschaal en zilveren dekselknop met Nederlandse keur (H. 15 cm). Een gebakschaal (Ø 22,5 cm) op stervormige voet. Omstreeks 1900.
Trois pièces de cristal hollandais à décor gaufré finement taillé. Une coupe à gingembre couverte (H. 33 cm). sur piédouche en forme d’étoile. Un beurrier à présentoir en forme d’étoile et au fretel en argent au poinçon hollandais (H. 15 cm). Un plateau à tarte (Ø22,5 cm) sur piédouche en forme d’étoile. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#593
Een achtdelige Chinese pagode van blauw en wit porselein, versierd met dieren in het decor.
Pagode chinois en huit parties de porcelaine bleue et blanche décoré d’animaux.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650/750 -
#24
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#538
Een Chinese vaas van geel aardewerk met een drakendecor in reliëf. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Chine jaune à décor de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/260 -
#578
Een kraagvaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van een paradijsvogel, bloemen en vlinders.
Vase à col évasé en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’un oiseau du paradis, de fleurs et de papillons.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 420/480 -
#128
(Moderne kunst, 5 boeken, zeer goede staat). Musée national d’art moderne, Paris/Metropolitan museum of art, New York 1983. “Balthus” (softcover). Medens 1981. Albert Smeets. “L’Art Flamand d’Ensor à Permeke, seize peintres commentés par seize écrivains” (hardcover met dust jacket). Ed. du Chêne 1976. Nikos Stangos. “David Hockney” (hardcover met dust jacket). Ed. Alpha-Ed. Erasme.Histoire de l’Art 1980. “Du Réalisme au Surréalisme Vol. 2” (hardcover met dust jacket). Nationalgalerie/Staatliche (..)
(Art moderne, 5 livres, très bon état). Musée national d’art moderne, Paris/Metropolitan museum of art, New York 1983. “Balthus” (softcover). Medens 1981. Albert Smeets. “L’Art Flamand d’Ensor à Permeke, seize peintres commentés par seize écrivains” (hardcover avec dust jacket). Ed. du Chêne 1976. Nikos Stangos. “David Hockney” (hardcover avec dust jacket). Ed. Alpha-Ed. Erasme.Histoire de l’Art 1980. “Du Réalisme au Surréalisme Vol. 2” (hardcover avec dust jacket). Nationalgalerie/Staatliche M(..)No longer availableEstimate: € 180/240 -
#189
“Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.
“Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#223
“De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.
“La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 2600/2800 -
#649
Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#85
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 800/900 -
#364
Twee ingekaderde prenten met tekeningen uit Kuifje-albums.
Deux estampes encadrées représentant des dessins d’albums de Tintin.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/100