Similar lots by type
-
#5
Twee schakelkettingen en vier slavenarmbanden van zilver.
Deux chaînes à maillons et quatre bracelets d’esclave en argent.No longer availableDim. 65,50 gEstimate: € 50/100 -
#10
Een 18 karaats geel gouden armband en een driekleurige ring van 18 karaat.
Bracelet en or jaune 18 ct et bague tricolore 18 ct.No longer availableDim. 5,02 gEstimate: € 120/150 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger, ring en één oorbel bezet met saffier.
Pendentif, bague et une boucle d’oreille sertie de saphir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 2,74 gEstimate: € 80/150 -
#480
Een lot van verschillende zakhorloge sleutels van zilver en koper.
Lot de différentes clés à montres en argent et en cuivre.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#14
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Porte-manteau en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 30/50 -
#45
Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200/250 -
#768
Een mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad. Tijdperk Victoria.
Guéridon en acajou à abattant. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 80 cmEstimate: € 80/120 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ketting met twee ijsschaatsen als hangers.
Chaîne en or blanc 18 ct avec deux pendentifs en forme de patins.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 250/350 -
#550
Een zilveren horlogeschakelketting met hanger bezet met een citrine.
Gourmet en argent au pendentif serti d’une citrine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#90S.T. Dupont Paris
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#600
Vijf verschillende zilveren horlogekettingen, twee met hangers in de vorm van een hoefijzer.
Cinq différents gourmets en argent, deux avec pendentifs en forme de fer à cheval.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#402
Een opgezette jachttroffee van een reebok.
Tête de cerf. Trophée de chasse empaillé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#525
Vijf verschillende horloge schakelkettingen met hangers in de vorm van een kompas, fotohouder en half edelstenen.
Cinq gourmets différentes aux pendentifs en forme d’une boussole, d’une porte-photo et des pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#30
Een lot van negen gebruikte sigarettenaanstekers waarvan één Dupont en twee Saromes.
Lot de neuf allumeurs dont un par Dupont et deux par Sarome.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#756
Een Victoriaanse secretaire van mahoniehoutfineer met drie laden achter een klapblad en bovenaan drie laden, binnenin te ontgrendelen.
Secrétaire en placage d’acajou ouvrant à un abattant cachant trois tiroirs et à trois tiroirs vers le haut, avec fermoir à l’intérieur.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 180/240 -
#490
Vier korte verschillende horlogekettingen, twee met hangers.
Quatre gourmets courts différents, dont deux avec pendentifs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#375
Een lange moderne wandconsole.
Longue console moderne en bois noirci.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 100/120 -
#440
Twee verschillende landkaartmeters, pennemessen, een klokje. Enz.
Deux différents curvimètres, des couteaux de poche, une pendulette etc.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#208Frans Van Immerseel
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“Advocaten en wielen dienen goed gesmeerd”. Vitrail. Signé et daté 1972.No longer availableDim. 165 x 194 cmEstimate: € 300/500 -
#20
Vier van verschillende merken dameshorloges met lederen polsband. Gedragen.
Quatre montres de dames de différentes marques et aux bracelets en cuir. Portées.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 40/80 -
#60Les must de Cartier
Een vergulde aansteker in originele doos.
Allumeur doré dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#135
Een 18 karaats wit gouden hanger in de vorm van een dubbele adelaar.
Pendentif en or blanc 18 ct en forme d’un aigle double.No longer availableDim. 26,77 gEstimate: € 550/650 -
#15
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,64 gEstimate: € 120/150 -
#784
Een ovale bijzettafel van eikenhout, versierd met sober inlegwerk.
Table d’appoint ovale en chêne, sobrement incrustée.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#211
Buste van een meisje met bloemenhoed. Gips met donker patina. Naar Auguste Rodin. Op marmeren sokkel.
Buste d’une fille au chapeau fleuri. Plâtre à la patine foncée. D’après Auguste Rodin. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 100/150 -
#740
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#238
Een buste van het Heilig Hart in terracotta op een sokkel van roze marmer. Belgisch werk.
Buste du Sacré Coeur en terre cuite sur socle en marbre rose. Travail belge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#288
Een kandelaar van verguld zamak in de vorm van bloemenrank met zeven lichtpunten en versierd met gekleurd glas. De voet versierd met gevleugeld engelenhoofdjes en een porseleinen plaquette met een afbeelding Christus Heilig Hart.
Candélabre en régule doré en forme de branche fleurie à sept lumières et décoré de verre coloré. La base décorée de têtes d’angelots ailées et d’une plaquette représentant la Sacré Coeur.No longer availableDim. H 79 cmEstimate: € 50/80 -
#544
Personages met een papegaai. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Personnages avec un perroquet. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 92 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#582Paul Way
“The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.
“The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#460JBB
Een art deco zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.
Montre de gousset chronographe en plaqué. En état de marche.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#178Minton
Een stel van drie grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit pleine page decor van vogels en bloemen naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt M&Co en “Mona”. 1 beschadigd.
Suite de trois grands plats en pâte tendre à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs en pleine page d’après les exemples japonnais. Marque M & Co et “Mona” au verso. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#241Daum, France
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Coupe design en cristal incolore. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#409
Een lot kristallen glazen, bestaande uit twaalf smalle champagnefluiten, zes hoge aperitiefglazen, zes sherryglazen, elf wijnkelken en twee likeurglaasjes van Jägermeister.
Lot de verres en cristal comprenant douze flûtes à champagne étroites, six hauts verres à apéritif, six à sherry, onze à vin et deux goûtes de Jägermeister.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#770Railpostel en Roma Jubilé
Twee zakhorloges remontoirs dubbele kast, genummerd.
Deux remontoirs à double boîtier. Numérotés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#65Cartier
Een geëmailleerd en vergulde wekker. Genummerd: 7511 09275 met certificaat en in originele doos.
Réveil doré et émaillé. Numéro 7511 09275 avec certificat et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 150/200