Similar lots by type
-
#615
“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120/150 -
#569
“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#520
“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 /100 -
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#826
Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#610
“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600/800 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#435
“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25/50 -
#572
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250/350 -
#606
Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140/160 -
#839
Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#370
Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#445
“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#562
“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#629
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120/150 -
#796
Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#625
“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#646
Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#599
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#756
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#574
“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#440
“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#830
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/45 -
#825
Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#566
Een sobere dennenhouten kloostertafel op zes gedraaide poten.
Table de réfectoire en sapin sur six pieds tournés.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#319Theo Verstreken
“Het Spuihuis te Lier, met de Sint-Gummaruskerk in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Op de achterzijde een bloemenstilleven, eveneens gesigneerd.
“Le Spuihuis à Lierre avec la Saint-Gommaire dans le fond”. Huile sur panneau. Signé. Une nature mort aux verso, également signée.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 100/120 -
#420
Een bank met roze gecapitonneerde bekleding op gedraaide eikenhouten poten met wieltjes.
Canapé recouvert en tissu rose capitonné. Pieds tournés sur roulettes.No longer availableDim. 145 x 145 cmEstimate: € 120/200 -
#42
Een miniatuur damesportret in koperen kadertje in Lodewijk XVI-stijl. Gesigneerd. We voegen er een gedrukt miniatuur op porselein aan toe.
“Portrait de dame”. Miniature dans un cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée. Nous ajoutons une miniature imprimée sur porcelaine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#10
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee diamantjes oude slijp en een rookkwarts.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux petits diamants de taille ancienne et de quartz fumé.No longer availableDim. 6;98 gEstimate: € 150/200 -
#201
Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450/500 -
#519Youri DemeurePeriod: 1927 - 2003
“Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Matière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96.No longer availableDim. 75 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#176
Een breakfront boekenkast van mahoniehout met vier paneeldeuren onderaan en vier laden onder de gevitreerde deuren. Tijdperk George IV.
Bibliothèque breakfront en acajou, le bas ouvrant à quatre portes pleines et quatre tiroirs, le haut à quatre portes vitrées. Epoque Georgian.No longer availableDim. 197 x 210 cmEstimate: € 400/600 -
#398
Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
Vase en faïence belge décoré de trois serpents.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20/30 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#196
Een grote credenza van gesculpteerd eikenhout, de twee paneeldeuren versierd met portretten in profiel en eronder drie laden.
Grande crédence en chêne sculpté, les deux portes pleines décorées de portraits en profil. Trois tiroirs vers le bas.No longer availableDim. b: 172 cmEstimate: € 400/600 -
#764F. V. D. Hofstade
“Stilleven met afrikaantjes”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux soucis”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30/50