#726
Een paar gietijzeren wandversieringen in de vorm van gevleugelde engelenkopjes.
#91
Een komfoortje van verzilverd metaal. Engels werk.
#163
#536
Een paar tuinvazen op sokkel van groen gepatineerd gietijzer in Medici-stijl.
Paire de vasques de jardin en fonte à patine verte de style Médici.No longer availableDim. H. 1,40 cmEstimate: € 1200/1600
#833
#531
#374
#596
Een Hollandse vitrine van gefineerd hout in barokke stijl met onderaan een gebombeerde en een concave lade.
Vitrine hollandaise en bois de placage de style baroque. Le bas à un tiroir bombé et un tiroir concave.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200/300 -
#49Tony Vanos
“Johannes de Doper en Christus”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“St. Jean-Baptiste et le Christ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 128 cmEstimate: € 60/100 -
#805
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#63
Plafonnière met geslepen glazen coupe.
#758
#438
Een lampenvoet van verguld brons en koper in Empirestijl op een marmeren voetstuk.
#839
Een dubbelzijdig bureau van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneleerde poten en een oranje vachettelederen blad.
Bureau double face en bois de placage de style Louis XVI. Pieds cannelés et tablette en vachette orange.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#380
Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsels aan vingertjes.
Statuette en porcelaine. Marque sous la base. Dégâts aux doigts.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 80/120