Similar lots by type
-
#402
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 198 x 122 cmEstimate: € 40/60 -
#827
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200/270 -
#616
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Carpette persane en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 221 x 141 cmEstimate: € 60/80 -
#796
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en katoen.
Tapis d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 353 x 250 cmEstimate: € 200/300 -
#446Mahal
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 385 x 297 cmEstimate: € 400/600 -
#386
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 180 x 120 cmEstimate: € 60/80 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#76Mori Bochara
Een Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.No longer availableDim. 194 x 268 cmEstimate: € 100/120 -
#586Mori
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 119 x 104 cmEstimate: € 40/50 -
#8
Een lot van 16 diverse tinnen schotels uit de XVIIIde en XIXde eeuw.
Lot de 16 plats divers en étain des XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#436
Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 241 x 172 cmEstimate: € 20/40 -
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 174 cmEstimate: € 80/120 -
#776
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 148 x 108 cmEstimate: € 30/40 -
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 285 x 73 cmEstimate: € 40/60 -
#406
Twee handgeknoopte Oosterse karpetjes, waarvan één Mori. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine, nouées main, dont une Mori. Usures.No longer availableDim. 121 x 88 & 150 x 105 cmEstimate: € 30/5à -
#622
Een handgeknoopt Oosters lopertje van wol en katoen.
Petit couloir d’Orient en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 266 x 107 cmEstimate: € 60/80 -
#799
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 390 x 290 cmEstimate: € 240/360 -
#594
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Couloir persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 268 x 127 cmEstimate: € 60/80 -
#766
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 210 x 165 cmEstimate: € 20/40
Other lots in this auction
-
#267
Een lot munten, waarbij 5 uitgaven van de Koninklijke Munt van België met telkens twee stukken van alle BEF-munten, samen met een penning m.b.t. de thema’s, KBS 1989, Waterloo 1990, KBVB 1994, Antarctica 1997, Sabena 1998. Een cassette met alle Franse frankstukken van 1997. Zilveren munten: 100 FF/15 €, 900‰. Euro 2000 ‘96, ‘97, ‘98, 925‰, Unicef ‘96, 925‰. K.B.S. ‘96, 250 BEF, 925‰, Boudewijn & Albert, 5 ecu 1997, 925‰, Paola ‘97, 250 BEF, 925‰. Zilvergewicht: 174,05 g.(..)
Un lot de pièces de monnaie, dont 5 éditions de la Monnaie Royale de Belgique contenant chaque fois deux pièces de chaque valeur existante ainsi qu’une médaille représentant les différents thèmes, FRB 1989, Waterloo 1990, URBSFA 1994, Antarctique 1997, Sabena 1998. Une cassette avec toutes les pièces en franc français de 1997. Pièces en argent: 100 FF/15 €, 900‰. Euro 2000 ‘96, ‘97, ‘98, 925‰, Unicef ‘96, 925‰. FRB. ‘96, 250 BEF, 925‰, Baudouin & Albert, 5 ecu 1997, 925‰, Paola ‘97, 250 BEF, 925(..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#9
“Vrouw met meeuwen”. Gipsen art deco groep, gepolychromeerd en gemerkt Arnova 312.
“Femme aux mouettes”. Groupe art déco en plâtre polychrome. Avec marque Arnova 312.No longer availableDim. H. 28,5, B. 48 cmEstimate: € 25/45 -
#500
Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#419
Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#316
Een mahoniehouten commode met vier laden en een marmeren blad in Louis-Philippestijl.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à quatre tiroirs et avec une tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#782
Zittende leeuw van gesculpteerd marmer.
Lion assis en marbre sculpté.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80/120 -
#171
“Hond”. Een beeld van zamak op een sokkel van meerkleurig marmer. Tijdperk art deco.
“Chien”. Sculpture en régule sur socle en marbre polychrome. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 120/180 -
#553
Een paar dekselvazen van blauw Chinees porselein met een decor van paradijsvogels.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux du paradis.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/300 -
#457
Lot van 14 pluchen dieren. Sommige gemerkt.
Lot de 14 animaux en peluche. Certains avec marque.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#111
Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.
Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#306
Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/240 -
#715
“Ezeltjes op het strand”. Pastel. Onleesbaar gesigneerd.
“Anes sur la plage”. Pastel. Illisiblement signé.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 200/240