Similar lots by type
-
#303
Twee verschillende confituurlepeltjes en een setje van een lepel en een vork van zilver. Allen Nederlands gekeurd.
Deux différentes cuillères à confiture et une suite d’une cuillère et d’une fourchette en argent. Poinçons hollandais.No longer availableDim. 115,75 gEstimate: € 30/50 -
#307
Een opengewerkt schelpvormig schaaltje van zilver. Keuren van Sheffield en makersmerk ‘JD & S’ voor James Dixon & Sons, 1903. Met importmerk.
Plat ajouré en forme de coquille en argent. Poinçons anglais, orfèvre JD & S.No longer availableDim. 226,75 gEstimate: € 100/120 -
#65
Een wandelstok met een 800‰ zilveren handvat.
Canne à manche en argent 800‰.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#91
Een tweedelig serveerbestek met 800‰ zilveren handvatten. Jaren ‘20.
Couvert de service deux pièces aux manches en argent 800‰. Années ‘20.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#308
Een klein plateautje van gedreven zilver, versierd met drie engeltjes en bloemenranken. Engelse keuren.
Petit plateau en argent repoussé décoré de trois angelots et de guirlandes de fleurs. Poinçons anglais.No longer availableDim. 269,92 gEstimate: € 120/200 -
#539
Een kleine riksja van zilver in kleine presenteervitrine.
Pousse-pousse miniature en argent dans une petite vitrine de présentation.No longer availableDim. 27,54 gEstimate: € 25/30 -
#127
Een reliëf van gedreven zilver met een voorstelling van het Heilig Hart in een achthoekig koperen schrijn met verzilverde kader. Chileens werk, XVIIe eeuw.
Un relief en argent repoussé représentant le sacré coeur dans un encadrement octogonal en métal argenté. Chili, XVIIe siècle.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 200/240 -
#283
Een reeks van twaalf kleine lepeltjes van zilver. Nederlandse keuren. Tijdperk art deco. In origineel etui. Jaarletter p voor 1925.
Suite de douze cuillères en argent. Poinçons hollandais. Epoque art déco Dans l’étui d’origine.No longer availableDim. 76,15 gEstimate: € 40/60 -
#54
Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.
Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#258
Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#271
Een allegorische voorstelling van goud- en bruingepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
Représentation allégorique en bronze à patine brun et or sur socle en marbre vert.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#38
Vaas van brons met vogels. Centraal een glazen fluitglas.
Vase bronze aux oiseaux. Le centre présente une flûte en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100/150 -
#594
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#728Mercator Fonds
Zes kunstboeken. Alle als nieuw en in beschermhulzen: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (zonder huls). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.
Six livres d’art. Comme neuf et aux cassettes de protection: John J. Murray. “Vlaanderen en Engeland”. 1985. Albert D’Haenens. “De Hanze”. 1984. Galbert Van Brugge. “De Moord op Karel de Goede”. 1978. Jean Lejeune. “Liège et son Palais”. 1980. Liana Castelfranchi Vegas. “Vlaanderen en Italië”. 1984 (sans cassette). Prevenier, Blockmans. “De Bourgondische Nederlanden”. 1983.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#703
Drie verschillende Chinese wijzen en een visser van gesculpteerd hardhout.
Trois sages chinois et un pêcheur en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 16 - 26 cmEstimate: € 80/100 -
#255
Een Engels bureau van mahoniehout met twee maal drie laden aan weerskanten en drie laden in de gordel en een kalfslederen blad. Met bijhorende bureaustoel.
Bureau anglais en acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et à trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#601
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin in een cartouche op koraalrode fond.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor de personnages dans un jardin dans des cartouches sur fond rouge corail.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 550/650 -
#266
Drie handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#554Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Zwart-witcompositie”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Composition en noir et blanc”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 150/180 -
#460Ecuador
Een halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met chrysopraas.
Collier en argent 925‰ serti de chrysoprase.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#380
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een dubbele kandelaar en een vaas op voet met een geslepen bloemendecor, een waterkan met verzilverde montuur en een geslepen schaal.
Lot de cristal incolore comprenant un vase de Val Saint-Lambert, un candélabre double et un vase sur piédouche à décor de fleurs taillées.No longer availableEstimate: € 60/70