#309
#18
#68E. Werner
“De aanbidding”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gesigneerd en onderaan gemerkt. Kleine manco.
“L’adoration”. Groupe en biscuit monochrome blanc. Signé au verso et marque sous la base. Petit manquant.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#788
Ensemble de trois statuettes de saints comprenant une Vierge en porcelaine polychrome, une Vierge à L’Enfant en porcelaine de Bruxelles et un Christ en biscuit monochrome blanc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#668
“Faire des courses”. Groupe en biscuit polychrome. Marque de Capodimonte. Et “Soeurs”. Groupe en biscuit à patine grise signé Barbetta et numéroté 334/1000.No longer availableEstimate: € 60/100
“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#814
Een lot van zes keukenstoelen met rieten zit, waarbij telkens twee stuks rood, geel en groen gepatineerd.
#358
Een paar messingen schijfkandelaars.
#550
Een sextant in houten kist.
Sextant dans son coffret en bois.No longer availableEstimate: € 160/180 -
#548
Een kom van Chinees porselein met en blauw en wit decor van vogels en paarden. Onderaan gemerkt.
Bol en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et de chevaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 150/170 -
#440
“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
#202Alfons Van Beurden
“Teddybeer”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#665
Suite de 33 albums du magazine Spirou.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#684Alfons Van Beurden
“Landschap met kanaal”. Pastel. Gesigneerd.
“Paysage au canal”. Pastel. Signé.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#822
Een bijzettafeltje met gechantourneerd blad, versierd met een ingelegd decor van wild en eikenbladeren.
#314
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Opsomer.
“Vue de village”. Huile sur toile. Porte une signature: Opsomer.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#375
Table en acajou à abattant en bois de placage. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/240