Similar lots by type
-
#609
Een grote eikenhouten garderobe met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met dierenkoppen. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes sculptés. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 196 x 166 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#608
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@/180 -
#152
“Flora”. Een beschilderd borduurwerk op zijde. Tijdperk Empire.
“Flora”. Une broderie peinte sur soie. Epoque Empire.No longer availableDim. 26,5 x 22 cmEstimate: € 160/180 -
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#216
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200/300 -
#683
Een bord van Chinees porselein met en handgeschilderd bloemendecor en een bianco sopra bianco-motief op de vleugel. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine de Chine avec décor fleuri peint à la main et motif bianco sopra bianco. XIXième siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#154
“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#213
Een driedelig klokstel van arduin en roze marmer in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw.
Une garniture de cheminée en pierre de taille et marbre rose, style Napoléon III. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/100 -
#73
Een schenkkan van kleurloos kristal. XIXe eeuw.
Une verseuse en cristal incolore. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/100 -
#184
“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000/1200 -
#132
Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#386
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Console en bois de style Transition ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. b: 83 cmEstimate: € 120/200 -
#9Dirk Baksteen
“Twee appelaars.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Deux pommiers”. Eau-forte sur papier. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#775
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Lustre sac à perles en cristal et cuivre.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 60/100 -
#722
Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Deux couples en porcelaine bruxelloise.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#757
Een koperen luchter met zes lichtpunten en twee bijbehorende appliques.
Lustre en cuivre à six lumières accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#660
Een gebeeldhouwde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir sculpté style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#622
Een klein Perzisch wandkleedje van zijde met twee vogels van goudbrokaat in de mirab.
Petite carpette persane en soie à décor de deux oiseaux en brocard d’or dans un mirhab.No longer availableDim. 56 x 39 cmEstimate: € 160/180 -
#557
Een Frans wijnvat van aardewerk. XIXe eeuw.
Un baril à vin français en faïence. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/120 -
#648
Een luchter van brons met pendeloques van mauve en kleurloos kristal.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal mauve et incolore.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#178Bastian
“De arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“L’ouvrier”. Une statue en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 440/500 -
#738
Een lot van vijf verschillende schelpen met geëtste decors en waarbij twee voorzien als lamp.
Un lot de cinq coquillages avec décor gravé, dont deux montés en lampe.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#364Boch Keramis
Een eironde vaas van aardewerk met een opstaande en verspreide rand met een decor van bloemen op bruine achtergrond. Onderaan gemerkt. Decor D2770. Vorm 945.
Un vase ovoïde en faïence, décor de fleurs sur fond brun foncé. Marque à la base. Décor D2770. Forme 945.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200/240