Similar lots by type
-
#195Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden spelden bezet met zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Deux différentes épingles en or jaune 18 ct serties de brillants noirs ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 3,87 gEstimate: € 300/400 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 150/200 -
#25
Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen en een 14 karaats geel gouden te herstellen schakelarmband.
Bague en or jaune et blanc 14 ct sertie de pierres de fantaisie et un bracelet en or jaune 14 ct à réparer.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 130/180 -
#20
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met één diamantje van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti d’un diamant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 100/150 -
#335
Een lot van vier 18 karaats geel gouden trouwringen.
Lot de quatre alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 8,89 gEstimate: € 170/250 -
#30
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. En een 18 karaats geel gouden armband met bloemvormige hangers.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct. Et un bracelet en or jaune 18 ct aux pendentifs en forme de fleurs.No longer availableDim. 5,56 gEstimate: € 120/150 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#165
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 8,69 gEstimate: € 200/300 -
#300
Een 18 karaats twee kleuren gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 26,87 gEstimate: € 500/650 -
#295
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,95 gEstimate: € 250/350 -
#36
Een gevariëerd lot aardewerk en porselein.
Lot varié de porcelaines et de faïences.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#180
“Sovereign 1959”. Een 22 karaats geel gouden munt. Elizabeth II.
Sovereign de 1959. Pièce de monnaie en or jaune 22 ct. Recto Elisabeth II, verso Saint-Georges.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 200/300 -
#15
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or blanc eet jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,22 gEstimate: € 150/200 -
#75
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,16 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,16 ct.No longer availableDim. 8,49 gEstimate: € 200/300 -
#245
Een lot 18 karaats geel goud waaronder oorbellen, hangertjes, ringetjes en een slot.
Lot de boucles d’oreilles, pendentifs, bagues et un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 200/250 -
#35
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met pareltjes.
Bague en or jaune 14 ct sertie de petites perles.No longer availableDim. 5,62 gEstimate: € 80/100 -
#90
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een Turkse munt.
“Turkiye Cumhuriyeti 1923”. Bague en or jaune 18 ct sertie d’une pièce de monnaie turque.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 250/300 -
#80
Een paar 18 karaats wit gouden ringen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Paire de bagues en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 9,13 gEstimate: € 200/300 -
#265Chanel
Twee verschillende 18 karaats geel gouden hangers bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,27 ct.
Deux différents pendentifs en or jaune 18 ct sertis de brillants ayant un poids total de ± 0,27 ct.No longer availableDim. 2,04 gEstimate: € 300/400 -
#100
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 49,31 gEstimate: € 1000/1200 -
#235
Vier verschillende ringen van 18 karaats geel goud bezet met edelstenen en halfedelstenen.
Quatre bagues différentes en or jaune 18 ct serties de pierre précieuses et semi-précieuses/No longer availableDim. 12,50 gEstimate: € 250/350 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee en één bijpassende oorbel.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti d’un camée. Ainsi qu’une boucle d’oreille assortie.No longer availableDim. 7,25 gEstimate: € 160/200 -
#275
Een 18 karaats geel gouden geweven halssnoer en ring bezet met een half edelsteen.
Collier en or jaune 18 ct tissé et bague serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 6,05 gEstimate: € 150/200 -
#210
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 16,85 gEstimate: € 350/450
Other lots in this auction
-
#517DeAgostini
“Harry Potter Chess game”. Complete spelset met alle toebehoren.
“Harry Potter Chess Game”. Jeu d’échecs complet référant aux personnages de la série de films populaire.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#591
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een handgeschilderd prunusdecor. Jaren 20.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de prunus peint à la main. Années 20.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 200/260 -
#793
Twee gedeeltelijke serviezen van meerkleurig porselein waarvan één Chinees en één met Chinese inspiraties en gemerkt Limoges.
Deux parties de services en porcelaine polychrome dont un chinois et un d’inspiration chinois avec une marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#73Lalique France.
“Knielend naakt”. Een beeldje van gesatineerd kristal. Gemerkt.
“Nu agenouillé”. Statuette en cristal satiné. Avec marque.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/70 -
#364
“Pénélope et Ulysse ou la pudeur”. Oude gravure. Naar een werk van Lebarbier en uitgegeven in 1789.
“Pénélope et Ulysse ou la pudeur”. Ancienne gravure. D’après Lebarbier et éditée en 1789.No longer availableDim. 55 x 68 cmEstimate: € 50/80 -
#287
Een tafelklok van hout en verkoperd metaal naar Engels voorbeeld.
Horloge de table en bois et métal cuivré d’après un exemple anglais.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#72René Engelen
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 64.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#304Petrus MertensPeriod: 1919-1986
“Winterlandschap in Vlaanderen”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan.
“Paysage d’hiver en Flandres”. Huile sur toile. Attribué à.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#79E. Ferremans
“Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#128
Een lampenvoet van meerkleurig Saksisch porselein in de vorm van een dansend koppel.
Pied de lampe en porcelaine de Saxe polychrome présentant un couple élégant.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 80/120 -
#666
Een eikenhouten Spaanse kist, versierd met gestoken geometrische motieven. XVIIde eeuw. Slijtage.
Coffre en chêne décoré de motifs géométriques sculptés. Espagne, XVIIe siècle. Usures.No longer availableDim. 170 x 86 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#750DEP.
Pop. Hoofdje in porselein. Werk van Jumeau. Halfopen, geprononceerd mondje met vier tanden. Blauwe slaapoogjes, halfvolle wimpers. Rond 1900.
Poupée. Tête en porcelaine. Travail de Jumeau. Bouche mi-ouverte et prononcée avec quatre dents. Yeux dormeurs bleus, cils mi-pleins. Vers 1900.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 100/140