Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#107
“De aanbidding van Maria met Jezus”. Een groep van meerkleurig biscuit. Enkele vingertjes manco.
“L’adoration de Marie et de Jésus”. Groupe en biscuit polychrome. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#97
Een lot ivoor, bestaande uit een staande een een knielende vrouwenfiguur, een briefopener en een krokodil. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijnentanden aan toe. Eerste helft XXste eeuw.
Lot d’ivoires sculptés comprenant une femme agenouillée, un coupe papier et une crocodile. Ainsi que deux défenses de phacochère. Première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#228AMC
Een art deco schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Onderaan gemerkt.
Garniture de cheminée art déco en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#755Ls. Gaye à Lestelle
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Compleet met sleuteltje en gewichten.
Pendule comtoise en cuivre repoussé au cadran émaillé. Complète aux clé et poids.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#624Fred Bervoets
“Personages”. Litho op papier. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 38/66.
“Personnages”. Litho sur papier. Signée et numérotée 38/66 hors planche.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#216J. Neutek
“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220/260 -
#178
Een paar siervazen van Brussels porselein, met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900.
Paire de vases en porcelaine dite Vieux Bruxelles. Décor de fleurs peintes à la main. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#203
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#392
Een stoel en een armstoel van wit gepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Chaise et fauteuil en noyer à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#760
Een lot van zes klokjes van polychroom hout en kunststof met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
Lot de six petites pendules en bois polychrome et plastique. Balancier en forme d’une fille sur un balançoire.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#35
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen met Medusa afbeelding.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 ct représentant une tête de Méduse.No longer availableDim. 13,25 gEstimate: € 260/300 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. en een centrale saffier van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1700/1900