Similar lots by type
-
#566
Een eikenhouten eendeurskast met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Mmeuble à une porte en chêne. Un tiroir vers le bas. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 80/120 -
#61
Een paar bierpullen van blauw en wit aardewerk, waarvan één met tinnen deksel. Fabr. Stevens, Brussel. Omstreeks 1820.
Paire de chopes à bière en faïence bleue et blanche dont une à couvercle en étain. Fabr. Stevens, Bruxelles. Vers 1820.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#217
Een pendule van donkergepatineerd brons, gedragen door een olifant en met bovenaan een zittende figuur met parasol. XIXe eeuw.
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600/2800 -
#588Kaisari
Een antiek zijden tapijt met een afbeelding van Abraham. Turkije, XIXe eeuw.
Tapis ancien en soie représentant Abraham. Turquie XIXe siècle.No longer availableDim. 182 x 129 cmEstimate: € 1500/1800 -
#593
Een Hollands kabinet van gefineerd hout met bovenaan twee gebogen paneeldeuren en onderaan drie grote laden onder drie kleine laden. XIXe eeuw.
Cabinet hollandais en bois de placage. Le dessus à portes galbées et le dessous à trois grands en dessous de trois petits tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/700 -
#598
Een antiek Turks tapijt van zijde en metaaldraad. XIXe eeuw.
Tapis turque ancien en soie et fil de métal. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 120 cmEstimate: € 220/240 -
#728
Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120/200 -
#666
Een tinkast met twee niveaus in het opzet en twee paneeldeuren onderaan. XIXe eeuw.
Vaisselier à deux étagères, le bas ouvrant à deux portes pleines. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200/300 -
#723
Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#420
Een bijzettafeltje van gesculpteerd eikenhout met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Petite table d’appoint en chêne sculpté à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#801
Een blokkast met opzet van gebeeldhouwd eikenhout met twee maal twee deuren met kussens. Het opzet versierd met leeuwenkoppen en engelenhoofdjes. XVIIIe eeuw.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, ouvrant à deux fois deux portes aux coussins. Le dessus orné de têtes de lions et d’angelots. XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 160 cmEstimate: € 800/1200 -
#202Antoine Edmond JoinvillePeriod: 1801 - 1849
“Dorpstafereel aan de Etna”. Een ‘Bilderuhr’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1829.
“Scène de village au pied de l’Etna”. Un “Bilderuhr”. Huile sur toile. Signée et datée 1829.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 1200/2000 -
#616
Een buffetkast van rijkelijk gesculpteerd eikenhout. Een paneeldeurtje boven- en onderaan en een lade in de gordel. Bovenaan versierd met engelen, boven twee dragende allegorische vrouwenfiguren. Onderaan mannenfiguren, leeuwenkoppen en januskoppen in de gordel. Op twee losse poten. XIXe eeuw.
Meuble à deux corps en chêne richement sculpté. Une porte à panneau vers le haut et vers le base et un tiroir en ceinture. Le dessus décoré d’angelots surmontant deux cariatides allégorique. Le bas décoré de personnages masculins, des têtes de lion et des têtes de Janus en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 191 x 118 cmEstimate: € 400/600 -
#302
“Diana en Apollo”. Olieverf op doek. XIXe eeuw (?). Herdoekt.
“Diane et Apollon”. Huile sur toile. XIXe siècle (?). Retoilée.No longer availableDim. 80 x 69 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#338
Sierstuk van aardewerk in groen en bruin. Getorst handvat. Gesigneerd Alexander.
Pièce décorative en faïence verte et brune. Anse torsadée. Signée Alexander.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 35/40 -
#633
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#185
Een groot lot factisses van o.a. Armani, Chloé, enz.
Grand lot de factices par e.a. Armani, Chloé, etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#64Daniel Winkelmans
“Kathedraal te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd, genummerd 115/150 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Cathédrale d’Anvers”. Eau forte. Signée, numérotée 115/150 et daté ‘93 hors planche.No longer availableDim. 23?5 x 16 cmEstimate: € 20/40 -
#688
Een lot van drie stolpen met o.a de heilige familie. Eén stolp met een sterbarstje.
Lot de trois globes en verre contenant e.a. une Sainte Famille. Une globe avec une étoile.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#525
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#290
Een halssnoer van verschillende kleuren roze parels met zilveren slot.
Collier de perles de différentes couleurs roses. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 280/350 -
#499Frank Piessens
“Compositie met naakt”. Olieverf paneel. Gesigneerd.
“Composition avec nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 220/280 -
#138
Een paar diertjes van Zwitsers(?) meerkleurig aardewerk met handgeschilderd bloemendecor. XVIIIe eeuw. Kleine restauratie aan één pootje.
Paire de petits animaux en faïence polychrome suisse à décor de fleurs peintes à la main. XVIIIe siècle. Petite restauration à l’une des pattes.No longer availableDim. l: 10 cmEstimate: € 80/100 -
#328
Twee ronde kommen van geslepen kristal. De ene rood gekleurd in de massa (schade), de andere kleurloos (schilfers).
Deux bols ronds en cristal taillé. L’un rouge (dégât), l’autre incolore (éclats).No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#412
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Gauthier’.
“Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature “Gauthier”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/250 -
#445
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120