Similar lots by type
-
#354
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffiestel, een theepot met een arend op het deksel en een theepot met houten handvat.
Un lot de divers objets en métal argenté, comprenant un service à café en trois pièces, une théière avec un aigle sur le couvercle en décoration et une théière avec une poignée en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#378
Een verzilverd metalen bestek voor twaalf personen met groter en kleine lepels, vorken en messen, dessertvorkjes en koffielepeltjes. In etui.
Un couvert pour douze convives en métal argenté, comprenant grandes et petites cuillères, fourchettes, couteaux, fourchettes à dessert et cuillères à café. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#383
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een komfoor, schalen, kannetjes, zoutvaatjes enz.
Un lot d’objets divers en métal argenté, comprenant des salières, des petites verseuses, plateaux, réchauds...No longer availableEstimate: € 30/40 -
#351Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Gemerkt.
Un service a thé et café en métal argenté sur plateau. Marque présente.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#373
Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.
Un service de couverts complet pour douze convives en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#341
Een bestek van verzilverd metaal voor twaalf personen. In zes etuis, aangekocht bij Tilquin te Antwerpen.
Un couvert pour douze convives en métal argenté. Tilquin- Anvers. Dans six étuis.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#417
Een paar Arabische theedozen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Deux boites à thé arabes en métal argenté. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#23
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben. Op dienblad. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#388
Een lot van zes verschillende dienbladen van verzilverd metaal.
Un lot de six plateaux différents en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#434
Een reeks van twaalf glazen van geslepen kleurloos kristal op een olijfgroene voet.
Une série de douze verres sur pied en cristal taillé incolore , le pied étant de couleur vert olive.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/40 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#540
Een centraal Afrikaanse jutten hoed.
Chapeau en jute. Travail de l’Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#603
Een oryxgewei.
Ramure d’oryx.No longer availableDim. L. 104 cmEstimate: € 200/240 -
#326
Een machinaal wandkleed met een romantisch tafereel naar de XVIIIe eeuw.
Un tapis mural mécanique représentant une scène romantique d’après le XVIIIième siècle.No longer availableDim. 105 x 185 cmEstimate: € 30/50 -
#297
Een balustervormige lampenvoet van wit aardewerk.
Un pied de lampe balustre en faïence blanche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 20/40 -
#555
Vier glasramen van geslepen mat glas met een symbool van een hamer en een beitel.
Quatre vitraux en verre taillé représentant un marteau et un ciseau.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#377
Een bronzen wandspiegeltje van verguld brons in Lodewijk XV-stijl
Un miroir mural en bronze doré style Louis XV.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#654Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Duinenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue sur les dunes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#108
Een art deco klokstel van wit en zwart marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture de cheminée en marbre blanc et noir style art déco comprenant une pendule et deux cassolettes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#96
Een rolsecretaire van gefineerd hout in Chippendalestijl met drie laden. Deens werk.
Un secrétaire sur roulettes en bois de placage, style Chippendale, trois tiroirs. Oeuvre Danoise.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#687Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Tuftuf-Club”. Rode Reeks. Eerste druk. 1952. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “De Tuftuf-Club”. Série Rouge. Première édition. 1952. En bon état.No longer availableEstimate: € 120/160