Similar lots by type
-
#86Mathews & Co.
Een mahoniehouten boekenmolentje op draaiende voet. XIXe eeuw. Gemerkt.
Bibliothèque pivotante en acajou. XIXe siècle. Avec marque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#616
Een tweeledige Bretoense buffetkast van gesculpteerd eikenhout met twee maal twee deuren. XIXe eeuw.
Buffet breton à deux corps en chêne sculpté ouvrant à deux fois deux portes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#350
Een mahoniehouten buffet met onderaan twee deurtjes onder een lade en doucine en een opzet, bekroond met een fronton. XIXe eeuw.
Buffet en acajou. Le bas ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir en doucine. Le haut étagère surmontée d’un fronton. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200/240 -
#286
Een grote linenpress van mahoniehoutfineer met twee deuren boven vier laden. XIXe eeuw.
Grand linenpress en placage d’acajou à deux corps. Le haut ouvrant à deux portes pleines, le bas à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 241 cmEstimate: € 250/400 -
#577
Een Ottomaanse vest met fluweel. XIXe eeuw.
Veste ottomane en velours. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#19
Vier mahoniehouten stoelen in Engelse stijl, versierd met sober inlegwerk. XIXe eeuw.
Quatre chaises en acajou de style anglais décorées d’incrustations sobres. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#586
Een tweeledig buffet van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl, onderaan en bovenaan versierd met twee zuiltjes en bovenaan met twee gevitreerde deurtjes. XIXe eeuw.
Buffet à deux corps en placage d’acajou de style Louis-Philippe. Le bas, ainsi que le haut orné de deux colonnettes. Le haut ouvrant à deux portes vitrées. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#102
“Schepen bij stormweer”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. In de geest van Louis Meyer. XIXe eeuw.
“Bateaux dans l’orage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Dans le goût de Louis Meyer. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.
Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 133 cmEstimate: € 200/240 -
#646
Een lage vitrinekast van mahoniehoutfineer, aan weerskanten versierd met een zuiltje. XIXe eeuw.
Vitrine basse en placage d’acajou, les côtés décorés de colonnettes. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#163
Een handkruisboog van mahoniehout met ivoren details. XIXe eeuw.
Petit arbalète en acajou aux détails en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 120/200 -
#365
Een eikenhouten koffer, sober versierd met gesculpteerde wortels en gespen. XIXe eeuw.
Coffre en chêne sobrement décoré de carottes flamandes et de boucles sculptées. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 150/200 -
#360
Een Engelse tweedeursbibliotheek van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onderaan, versierd met sober inlegwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou. Le bas ouvrant à deux portes pleines, sobrement incrustées.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 300/500 -
#301
“Moeder Gods Kazanskaja”. Een Russisch icoon met riza van verzilverd koper met geëmailleerde details. XIXe eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 200/300 -
#166
Een eikenhouten bruidskast. Boven- en benedengordel versierd met gebeeldhouwde bloemen en bloemenkorven. Beide gemoulureerde deuren eveneens versierd met bloemen en koperbeslag. XIXde eeuw.
Armoire de mariage. Le haut et le bas aux fleurs sculptés et corbeilles de fleurs. Les deux portes moulurées également décorées de fleurs et aux serrures et charnières en laiton. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#779
“Heilige Hiëronymus”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“St-Jérôme”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 150/180 -
#143
Een Corpus Christi van gebeeldhouwd lindenhout en gemonteerd op een recenter kruis. Omstreeks 1800.
Christ en tilleul sculpté. Vers 1800, sur un crucifix plus récent.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#196
Een D-end table in regencystijl met twee verlengbladen. We voegen er acht mahoniehouten stoelen aan toe.
Table D-end de style Regency à deux allonges. Nous ajoutons huit chaises en acajou.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#110
Een art deco vaas gemerkt Keramis met bloemenmotief. Omstreeks 1847. Vorm nr. 1142.
Vase art déco de la marque Keramis à décor de fleurs. Vers 1947. Forme n° 1142.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 800/1000 -
#224Prosper De WitPeriod: 1862 - 1951
“Bruggetje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petit pont dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#736
Een driezitsofa in Lodewijk XVI-stijl van witgepatineerd hout met vergulde details en bekleed met beige fluweel.
Canapé trois places de style Louis XVI en bois à patine blanche aux détails dorés. Recouvert de velours beige.No longer availableDim. b: 203 cmEstimate: € 300/500 -
#578
Een Chinese reiziger van gesculpteerd hout. Herstellingen.
Voyageur chinois en bois sculpté. Réparations.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 40/60 -
#705
Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰. Met afbeelding van een wild paard en met gekleurde takken. Te reviseren.
Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰. Décoré d’un cheval sauvage et de branches en couleurs. A réviser.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#773Petrus Regout, Maastricht
Een cachepot op voetstuk van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot sur pied en faïence bleue et blanche. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#737
Een grote fractie bergkristal.
Une grande pièce de cristal de roche.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#612Piet GillisPeriod: 1887 - 1965
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Berger et ses moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#92
“Blinde verhalenverteller en drie luisterende meisjes”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Joseph Van Lerius.
“Le raconteur d’histoires aveugle et trois filles l’écoutant”. Huile sur panneau. D’après un oeuvre par Joseph van Lerius.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#667
Een olie- en azijnstel van meerkleurig Japans porselein met een decor van bloemen en vogels.
Huilier-vinaigrier en porcelaine du Japon polychrome. Décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#207
Een nachtkastje van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer, versierd met een ingelegde wilde kastanjetak en met een wit marmeren blaadje. Tijdperk art nouveau.
Table de chevet en acajou et bouleau tâché décoré d’une branche de châtaigner incrustée. Tablette en marbre blanc. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 100/150