Similar lots by type
-
#794Franklin Mint
“The Vase of the Golden Carp”. Een cachepot van meerkleurig porselein met een gedrukt decor van vissen. Onderaan gemerkt en op houten staander.
“The Vase of the Golden Carp”. Un cache-pot en porcelaine polychrome avec décor imprimé de poissons. Marque sous la base. Socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#347
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#522
Een kalebasvaas van Chinees porselein met een Cantondecor van personages. Omstreeks 1900.
Gourde en porcelaine de Canton à décor de personnages. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/300 -
#237Capodimonte
Twee siervazen van meerkleurig porselein met een landschapsdecor in cartouches op de buik op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt met de gekroonde “N”.
Deux vases en porcelaine polychrome à décor de paysages dans des cartouches sur fond bleu clair. Marque sous la base avec l’N couronné.No longer availableDim. H 40 cmEstimate: € 200/240 -
#137Villeroy & Boch Luxembourg
“Zittende naakt”. Beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Nu assis”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 30/50 -
#741
Een achthoekig bord van Imariporselein. XVIIIde eeuw.
Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 60/80 -
#208
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#438
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van rozen op een gele fond.
Bol en porcelaine de Chine polychrome décoré de roses sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#79
Een porseleinen koffieservies in Lodewijk XV-stijl met vergulde details en een gedrukt meerkleurig engelendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, een melkkannetje, vijf schoteltjes en elf kopjes.
Service à café en porcelaine de style Louis XV aux détails dorés et décor polychrome d’angelots imprimé. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, cinq soucoupes et onze tasses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#619
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#413Nao by Lladro
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25/40 -
#486
Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#38
Twee ballerina’s en een dame met parasol van meerkleurig porselein. De eerste twee gemerkt van Unterweissbach.
Deux ballerines et une dame à l’ombrelle en porcelaine polychrome. Les premières marquées Unterweissbach.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#83
Twee penseelkokers van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Deux cylindres à pinceaux en porcelaine polychrome de Chine. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#261
Twee tabakspotten van meerkleurig porselein in de vorm van een pijprokende man en een theedrinkende vrouw. Engels werk.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome en forme d’un homme fumant une pipe et d’une femme buvant une tasse de thé. Travail anglais.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#311
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes” Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder stolp. Omstreeks 1900.
“La Sainte Vierge de Lourdes”. Statuette en biscuit polychrome sous globe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 40/50 -
#582
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van spelende kinderen en draken.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’enfants jouants et de dragons.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#64Teco
Een vrouwenhoofd van monochroom wit biscuit op een zwarte sokkel. Onderaan gemerkt en getekend ‘F. Delvaux’.
Tête de femme en biscuit monochrome sur socle noir. Marque sous la base et signature F. Delaux.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#61Manifactures Richelieu
Een balustervaas van kobaltblauw porselein met vergulde details en op messingen montuur. Gemerkt.
Vase balustre en porcelaine bleue cobalt aux détails dorés et à monture en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 20/25 -
#620
Drie vazen van Chinees blauw en wit porselein, waarvan twee met een bloemendecor. Allen op houten sokkel.
Trois vases en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux aux décors de fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#457
Een schotel met gelobde rand van Imariporselein. XIXde eeuw.
Plat à bord lobé en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 20/30 -
#243
Een dekselvaasje van polychroom Duits porselein op voet, versierd met bloemen en twee kindjes in reliëf. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine polychrome sur piédouche, décoré de petites fleurs et deux enfants en relief. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#604
Twee balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Restauraties aan één van de twee. We voegen er een gelijkaardig, groter model aan toe.
Deux vases balustres en porcelaine de Chine. Décor polychrome de personnages. Restaurations à l’un des deux. Nous ajoutons un modèle semblable plus grand.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#708
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#466
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee glas-in-lood deurtjes. Omstreeks 1900.
Buffet à deux corps. Le dessous à deux portes pleines, le dessus à deux portes aux vitraux. Vers 1900.No longer availableDim. H 210 cmEstimate: € 120/200 -
#557Royal Copenhagen
Een vide-poche van meerkleurig aardewerk. Binnenin versierd met een visdecor en een krab in hoog-reliëf op de rand. Onderaan gemerkt.
Vide-poche en faïence polychrome. L’intérieur décoré de poissons et une crabe en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 30/50 -
#68Doulton
“Visser” en “Fruitverkoopster”. Veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Pêcheur” et “Vendeuse de fruits”. Faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#382
“Portret van een wassende vrouw”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Portrait d’une laveuse”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 80/100 -
#71
Lantaarn met personage van zamac. Een ruitje ontbreekt.
Lampadaire en régule orné d’une statuette d’un forgeron. Une petite vitre manque.No longer availableDim. H 51 cmEstimate: € 80/120 -
#720
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rieten zit en rug.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV. Siège et dossier cannés.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 320/380 -
#687Dinky Toys
“Mercedes Benz Racing car”. Een miniatuurauto. No. 237.
“Mercedes Benz Racing Car”. Voiture miniature. N° 237.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#111
Bronzen tennisspeler. Op marmeren sokkel.
Joueur de tennis en bronze. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 80/120 -
#67
Twee verschillende kandelaars in barokke stijl van goudgepatineerd brons
Deux candélabres de style baroque en bronze doré.No longer availableDim. h: 45 & 65 cmEstimate: € 40/60 -
#681Dinky Toys
“Porsche 356A”. Een miniatuurauto. No. 182.
“Porsche 356A”. Voiture miniature. N° 182.No longer availableEstimate: € 50/90 -
#355
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 180/220 -
#94N. W. Veenendaal
“Ijspret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Plaisir d’hiver”. Huile sur panneau. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200