Similar lots by type
-
#691
Een designcoupe van geslepen kleurloos kristal naar een ontwerp van R. Lapsys.
Une coupe design e cristal taillé incolore d’après R. Lapsys.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#123
Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/40 -
#392Val St. Lambert
Een driedelig toiletstelletje van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une garniture de toilette en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#774Val Saint Lambert
Een coupe van geslepen groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé colorée verte dans la masse. Avec marque et étiquette.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#762Val Saint Lambert
Twee verschillende vazen van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
“Deux vases différents en cristal taillé colorés vert dans la masse.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 80/120 -
#382Zwiesel
Drie cilindervormige designvazen van rookbruin kleurig kristal in oplopende hoogtes. We voegen er een een designvaasje in de geest van Murano aan toe. Gemerkt.
Trois vases design cylindrique en cristal brun fumé. Nous ajoutons un petit vase design style Murano. Avec marque.No longer availableDim. h: 21 - 30 cmEstimate: € 40/50 -
#735Val St. Lambert
Een coupe en een vaasje op voet van kleurloos en mauve kristal. Beide gemerkt. Schilfer aan de rand van de coupe.
Une coupe et un vase en cristal mauve et incolore. Avec marque. Eclat au bord de la coupe.No longer availableDim. Ø: 25 cm & h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#379Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Gemerkt. Zeer kleine schilfers onderaan.
Un vase en cristal taillé mauve et incolore. Avec marque. Petits éclats sur le dessus.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100/150 -
#751
Twee verschillende vaasjes en een emmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30/40 -
#378Val St. Lambert
Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#399
Een lot kleurloos glas en kristal, waaronder een kandelaar van Val St. Lambert.
Un lot de cristal et verre incolores, comprenant un chandelier Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#409Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen van kleurloos en roze kristal en een kleurloos geslepen mandje. Eén vaas gemerkt onderaan.
Un lot d’objets en cristal, comprenant deux vases en cristal rose et incolore, et un petit panier en cristal taillé. Un vase marqué à la base.No longer availableDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#372
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Tijdperk art deco. Vermoedelijk Val St. Lambert. Kleine schilfer onderaan.
Un vase en cristal mauve et incolore. Art déco. Probablement Val St. Lambert. Petit éclat en dessous.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100/150 -
#492Val St. Lambert
Een drageoir van kleurloos kristal met een geslepen decor van druivenranken. Gemerkt.
Un drageoir en cristal incolore et décor taillé représentant des vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#740
Een kristallen vaas.
Vase allongé en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#739Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#619
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 280/300 -
#368Val St. Lambert
Een reeks van vijf theeglazen van kleurloos kristal uit de reeks ‘Tiffany’. We voegen er vijf cocktailcoupes van kleurloos kristal aan toe.
Suite de cinq verres à thé en cristal incolore de la série Tiffany. Nous ajoutons cinq coupes à cocktail en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#763
Drie verschillende designcoupes van gegoten kristal in blauw, mauve en rood. Eén gemerkt Val St. Lambert, één van Villencourt en één zonder merk.
Trois coupes design en cristal bleu, mauve et rouge. Une est marquée Val St Lambert, une autre Villecourt et la troisième est sans marque.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#797
Vijf verschillende asbakken van kleurloos kristal, waarbij vier gemerkt van Val St. Lambert.
Cinq cendriers en cristal incolore, dont quatre qui sont marqués Van St. Lambert,No longer availableEstimate: € 25/30 -
#673Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en groen kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé incolore et vert. Marque à la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#749
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, een karaf en een deels gesatineerd vaasje.
Un lot d’objets en cristal incolore, comprenant deux cendriers, une carafe et un petit vase partiellement satiné.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#423
Een lampenvoet van groen kristal. Onderaan gemerkt. Met lampenkap van Laura Ashley.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque à la base. Abat-jour Laura Ashley.No longer availableDim. h: 34 cm (zonder kap)Estimate: € 40/50 -
#694Val St. Lambert
Een vaas op voet van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van druivenranken. gemerkt.
Un vase sur pied en cristal incolore avec un décor gravé de vignes. Avec marque.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#585
Een paar tuinmanden op staander van witgepatineerd smeedijzer.
Paire de corbeilles à fleurs en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. h: 68 b: 72 cmEstimate: € 130/150 -
#760
Een eikenhouten bijzetkastje met drie laden.
Meuble d’appoint en chêne ouvrant à trois tiroirs. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40/60 -
#94Armand RassenfossePeriod: 1862-1934
“Type de Wallonne - Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Type de Wallonne - Nu féminin”. Crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 300/400 -
#137SBS Solingen
Een bestek van deels verguld metaal. Compleet voor twaalf personen met serveerbestekken. In koffer.
Un couvert pour douze personnes en métal partiellement doré. Dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#377Val-Saint-Lambert
Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan.
Pied de lampe en cristal. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#586
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400/600 -
#719
Een gelooide schapenhuid bedrukt met romantische scènes. Turks werk. We voegen er een replica van een Ottomaans schild van koper aan toe.
Peau de mouton tannée imprimée de scènes romantiques. Travail turc. Nous ajoutons une réplique d’un bouclier ottoman en cuivre.No longer availableDim. L. 82 cmEstimate: € 40/60 -
#421
Een lot van vijf doosjes, waarbij een groot en twee kleine belegd met parelmoer, één met mineraal en een verzilverd met glazen deksel.
Un lot de cinq boîtes, dont un grand et deux petits boîtiers incrustés de nacre, minéraux et un boîtier argenté avec couvercle en verre.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#154
“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#71
Een bronzen vijzel met stamper.
Mortier et son pilon en bronze.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#419
Een lot van zes oude spellen. Waaronder ‘The visible man’.
Un lot de six jeux de société. “The Visible man”, etc...No longer availableEstimate: € 30/40 -
#684Armand Apol
“Lentelandschap. Een lithografie naar een werk van Coppens. Gesigneerd en genummerd 98/250 buiten de plaat.
“Paysage de printemps”. Une lithographie d’après une oeuvre de Coppens. Signée et numérotée 98/250 hors planche.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 100/140