#613
#773
#393
Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.
#340
Een staande klok met houten kast en koperen wijzerplaat.
#217
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600/2800
#699
“La poésie”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Mathurin Moreau.
#506
“Mannenfiguur”. Een zwartgelakt kunstwerk, gesculpteerd uit een boomstam
“Figure masculin”. Sculpté dans un tronc d’arbre, laqué noir.No longer availableDim. h: 184 cmEstimate: € 200/300 -
#321
Coupe van polychroom porselein gedragen door drie putti. Onderaan een apocrief Meissen merk in blauw onder glazuur.
Coupe en porcelaine polychrome portée par trois putti. Marque apocryphe de Meissen en bleu sous couverte.No longer availableDim. H. 25 cm, Ø 22 cmEstimate: € 40/60 -
#644
“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
#643
#770
Een handgeknoopt wollen Morilopertje.
#116
Een houten harp met een gesculpteerd reliëfdecor.
Une harpe en bois avec décor sculpté en relief.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 200/240 -
#705
#231Joseph D’Aste
“Zingend korenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Fille chantant”. Statuette en biscuit monochrome blanc. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220/300 -
#427Royal Doulton & Co.
“The Poacher”. Een schenkkan van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd.
“The Poacher”. Verseuse en faïence polychrome. Marque et numéro sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 40/60 -
#502Hilde Hendrickx
“De verzoening”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La réconciliation”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 84 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#115No 4711
Een fles eau de Cologne van 800 ml in originele gesloten verpakking.
Un flacon d’eau de Cologne de 800 ml dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60/100