Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#181Emaux de Louvière
“Zittend naakt”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. En “Naakt met sluier”. Beeld van beige crackleware en gedeeltelijk versierd met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt (hoofd hersteld).
“Nu assis”. Sculpture en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. Marque sous la base. Et “nu voilé”, statuette en crackleware beige partiellement décorée de fleurs polychromes. marque sous la base (tête réparée).No longer availableDim. H 32 cmEstimate: € 80/100 -
#79Clémence BironPeriod: °1889-?
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#594
“Temple Bar in Dr. Johnsson’s time”. Een wassen hoogreliëf. Omstreeks 1900.
“Temple Bar in Dr. Johnsson’s time”. Relief en cire. Vers 1900.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 100/150 -
#102
“Schepen bij stormweer”. Olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd. In de geest van Louis Meyer. XIXe eeuw.
“Bateaux dans l’orage”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. Dans le goût de Louis Meyer. XIXe siècle.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 120/200 -
#601
Een Perzisch wandkleed met motieven in goudbrokaat. Indo-Perzisch werk.
Tapisserie persane à décor en brocart d’or. Travail indo-persan.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#640Roskopf De Sterre
Een zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd.
Remontoir à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#373Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taille coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#364Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#196
Een D-end table in regencystijl met twee verlengbladen. We voegen er acht mahoniehouten stoelen aan toe.
Table D-end de style Regency à deux allonges. Nous ajoutons huit chaises en acajou.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#188J.E. Colombier (?)
Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.
Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.No longer availableDim. H 41cmEstimate: € 100/150 -
#281Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 180/220 -
#45
Een lot 14 karaats geel goud waaronder ringen en hangers.
Lot d’or jaune 14 ct dont bagues et pendentifs.No longer availableDim. 15,63 gEstimate: € 200/250