Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#266
Een lang eikenhouten buffetkast met vier gemoulureerde deuren en vier laden. Lodewijk XV-stijl.
Un buffet de style Louis XV, quatre portes avec moulures et quatre tiroirs.No longer availableDim. b: 250 cmEstimate: € 300/500 -
#469
Een zwarte vaas met bloemendecor van Booms glas.
Un vase en verre de Boom noir, décor fleuri.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#666
Een bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken met telkens drie laden en een rood kalfslederen blad.
Un bureau anglais avec deux caissons à trois tiroirs de chaque coté et avec trois tiroirs en ceinture. Dessus en vachette rouge.No longer availableDim. b: 137 cmEstimate: € 200/240 -
#717
Een klein schild van een waterschildpad.
Une petite carapace d’une tortue d’eau.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 50/@60 -
#534Isa Van der ZeePeriod: °1928
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Composition”. Techniques mixte. Signée.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 100/120 -
#464
Vier verschillende kleine vaasjes van blauw en wit Chinees porselein. Enkele beschadigingen en restauraties.
Quatre petits vases en porcelaine de Chine bleue et blanche. Quelques dégâts et restaurations.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#611
Een halllantaarn van brons en glas, versierd met strikken en gebladerte.
Lanterne de vestibule en bronze et verre décorée de noeuds et de feuillages.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 600/700 -
#339Jacques Van RootenPeriod: °1900
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 180/240 -
#658
Een paar bordjes van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages en bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.
Paire de petites assiettes en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages et de fleurs sur fond bleu clair. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#85
Een 18 karaats geelgouden hanger, bezet met roze koraal.
Pendentif en or jaune 18 ct serti de corail rose.No longer availableDim. Bruto: 9,17 gEstimate: € 250/350 -
#169Alphonse De ClercqPeriod: 1868 - 1945
“Trekpaard op het jaagpad”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait sur le chemin de halage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 180/220 -
#400
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40/60