#86
Een handgeknoopt Kaukasisch tapijt. Medio XXe eeuw.
#399Afghan
#404Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
#126
#616
Een handgeknoopt Perzisch tapijt wol.
#336Comag Carpet Industries
“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
#106Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#726Krachi
#16
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#506
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#136Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
#446
#286Scipitar
#116
#266
#456
#56
#476
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
#496
#466
#66
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 270 x 165 cmEstimate: € 80/120
#282Maurice Langaskens
“Les reconstructeurs”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 75/100 buiten de plaat.
“Les reconstructeurs”. Une eau-forte. Signée et numérotée 75/100 hors planche.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 60/80 -
#514Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#758
#804
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
#69Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Douceurs franciscaines”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 12/150 buiten de plaat.
“Douceurs Franciscaines”. Une eau-forte. Signée et numérotée 12/150 hors planche.No longer availableDim. 48,5 x 41,5 cmEstimate: € 120/200 -
#188
#428
#540
Een centraal Afrikaanse jutten hoed.
#709Kurt Peiser
“Retour du travail.” Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 80/100.
“Retour du travail”. Signée hors planche. Numérotée 80/100.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#680
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten.
#427
#195
Bague homme en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 12,47 gEstimate: € 900/1100