Similar lots by type
-
#1129
Een rechthoekige jardinière van witgepatineerd gietijzer.
Jardinière rectangulaire en fonte à patine blanche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1121
Een met de hand beschilderde comtoise. Het werk met geëmailleerde wijzerplaat gemerkt Jaillet à Pignans. XIXde eeuw.
Comtoise en cuivre peinte à la main. Mouvement au cadran émaillé par Jaillet à Pignans. XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#1128
Twee gietijzeren jardinières in Lodewijk XIV-stijl.
Deux jardinières en fonte de style Louis XIV..No longer availableDim. hj: 27 cmEstimate: € 50/70 -
#1111
Een messingen hallantaarn met een centraal lichtpunt.
Lanterne de vestibule en laiton à une lumière centrale.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#740
Vier verschillende halssnoeren van diverse soorten half edelstenen. We voegen er een soortgelijke wisselring van zilver 925 ‰ aan toe.
Quatre colliers en différentes sortes de pierres semi-précieuses. Nous ajoutons une bague échangeable semblable en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#400
Een lot fantasiejuwelen, ringen en armbanden, negen verschillende dames en herenhorloges en een sterling zilveren broche van de luchtmacht.
Lot de bijoux de fantaisie dont bagues, bracelets, neuf montres de dame et d’homme et une broche en argent sterling de la force aérienne.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1108
Een open meubeltje met twee legplanken, versierd met koperbeslag en met een grijs marmeren blad
Etagère à deux niveaux décorée de cuivre et à tablette en marbre gris.No longer availableDim. h: 121 cmEstimate: € 50/60 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80/150 -
#656
Paar armstoelen van witgelakt hout met roze fluwelen bekleding. Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois laqué blanc garnis de velours rose. Style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#5Iustirt
Een goudweegschaaltje met een volledig en gevarieerd aantal gewichten.
Balance à or dans son étui et complète avec poids.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#390
Een 18 karaats geel gouden horlogekast we voegen er een lot 14 karaat en 9 karaat aan toe.
Boîtier de montre en or jaune 18 ct. Nous ajoutons un lot divers en or 14 ct et 9 ct.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 200/300 -
#395
Een groot lot fantasiejuwelen waaronder halssnoeren, armbanden en ringen.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont colliers, bracelets et bagues.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#690
Een halssnoer van koraal in bloemvorm. We voegen er een hangertje van vermeil aan toe bezet met halfedelsteen.
Collier en corail en forme de fleur. Nous ajoutons un pendentif en vermeil serti de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#385
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 69,50 gEstimate: € 60/120 -
#305
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor in de vorm van slangen.
Deux bracelets d’esclave en ivoire en forme de serpents.No longer availableDim. 73,30 gEstimate: € 80/150 -
#360
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 55,15 gEstimate: € 60/120 -
#750
Acht verschillende armbanden van been, hout en half edelstenen.
Huit différents bracelets en os, bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#646
Een luchter van koper met centrale glazen coupe en rozen. Napoléon III.
Lustre en cuivre à la coupe centrale en verre et abat-jour en forme de roses. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 180/220 -
#185
Een partij Belgische zilveren munten. 835‰.
Ensemble de pièces de monnaie belges en argent 835‰.No longer availableDim. ± 450 gEstimate: € 200/300 -
#155
Een partij Belgische zilveren munten, 835‰. 58 stuks 100 BEF, muntslag, ontwerp Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 jaar Boudewijn I, ontwerp Luyckx, 1976.
Lot de pièces de monnaie belges en argent, 835‰. 58 stuks 100 BEF, frappe monnaie, dessin Rau (7 x 1948, 11 x ‘49, 9 x ‘50, 29 x ‘51, 2 x ‘54). 3 x 50 BEF, Expo ‘58. 1 x 250 BEF, 25 ans Baudouin I, dessin Luyckx, 1976.No longer availableDim. ± 1100 gEstimate: € 500/800 -
#1113
Een vierkant Chinees tafeltje van gesculpteerd hardhout.
Petite table chinoise carrée en bois dur sculpté.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#1105
Een koperen luchtertje met zes lichtpunten.
Petit lustre en cuivre à six bras de lumière.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#755
Drie verschillende kleurrijke halssnoeren van aardewerk. Gesigneerd en gedateerd 87 achteraan.
Trois différents collies multicolores en faïence. Signés et datés ‘87 au verso.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1124
Een smeedijzeren luchter met vier lichtpunten in de vorm van rozen. Toegeschreven aan Van Boeckel.
Lustre en fer forgé à quatre lumières en forme de roses. Attribué à Van Boeckel.No longer availableEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#802
Een fruitschaal van gepolychromeerd biscuit in de vorm van een mandje met druiventrossen en twee zittende putti.
Corbeille en biscuit décorée de grappes de raisins et surmontée de deux putti assis.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 35/45 -
#542
“Hong Kong Street.” Foto op plexiglas.
“Hong Kong Street”. Photo sur plexiglas.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 140/180 -
#4P. Van Woerkom
“Oude dame in de straat”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieille dame dans une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#831
“Blake & Mortimer - L’énigme de l’atlantique”. Edgar P. Jacobs. Luxe-uitvoering buiten formaat. Harde kaft. Ed. Blue Circle, 1986. Oplage op 5000 exemplaren.
“Blake & Mortimer - L’énigme de l’atlantique”. Edgar P. Jacobs. Edition luxe hors format. Ed. Blue circle, 1986. Sur 5000 exemplaires.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#709
“Polonia”. Een aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1979.
“Polonia” Aquarelle sur papier. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 30 x 83 cmEstimate: € 40/50 -
#20
Een gegraveerde zilveren sigarettendoos met monogram. Belgische keuren 800‰ en QM.
Boîte à cigarettes en argent gravé. Poinçons belges pour 800‰ et QM.No longer availableDim. 136 g (11 x 8 cm)Estimate: € 30/40 -
#630
Twee verschillende hangers van zilver bezet met half edelstenen, één ervan met lederen koord.
Deux pendentifs en argent avec des pierres semi-précieuses dont une avec cordelette en cuire.No longer availableDim. 95,70 gEstimate: € 40/80 -
#565Afganistan
Een halssnoer, ring en gesp van zilver bezet verschillende half edelstenen.
Collier, bague et boucle en argent sertis de pierres fines.No longer availableDim. 280,19 gEstimate: € 100/150 -
#682Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“Ere aan Verhaeren”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd 1955 in de plaat.
“Hommage à Verhaeren”. Une gravure sur bois. Signé hors cadre, daté 1955.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#970
Een grote cassolette van oranjebruin marmer en brons, versierd met guirlandes en vrouwenhoofden en bovenaan getooid met een fruitmand.
Grande cassolette en marbre brun-orange et bronze. Décor de guirlandes et de têtes de femmes et surmontée d’une corbeille de fruits.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 200/300 -
#209
Een hoog barmeubel van gefineerd hout op vier gebogen poten met twee paneeldeuren en een klapblad. Binnenin een glasraam met verlichting.
Bar haut en bois de placage sur quatre pieds volutes. Ouvrant à deux portes et un abattant. A l’intérieur un vitrail illuminé.No longer availableDim. b: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#937
Een reeks van zes dessertmesjes en vorkjes van verzilverd metaal met een handvat van paarlemoer.
Suite de six couteaux et fourchettes à dessert en métal argenté aux manches en nacre.No longer availableEstimate: € 40/50