Similar lots by type
-
#37
Een lot van drie kaasbordjes met verpakkingsdecors van kaasmerken in het plat.
Lot de trois assiettes à fromage à décor de marques de fromage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#34
Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15/25 -
#45
Vier kleine vaasjes van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre petits vases en faïence de Gouda. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 30/35 -
#140
Een Songyeschild van gepolychromeerd hout. Kifwebe, Zaïre.
Bouclier Songye en bois polychrome. Kifwebe, Zaïre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/120 -
#39
“De kantwerkster”. Een beeld van pijpaarde met een meerkleurig glazuur. We voegen er twee vaasjes van Vlaams aardewerk aan toe.
“La dentellière”. Statuette en terre de pipe à glaçure polychrome. Nous ajoutons deux petits vases en grès belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 50/80 -
#49
Een paar designkruiken van meerkleurig geglazuurd aardewerk, waarbij de kleinste met gestileerde gezichten en de andere met een schild en heraldische leeuwen.
Paire de cruches design en faïence à glaçure polychrome dont la plus petite aux visages stylisés et l’autre aux bouclier et lions héraldiques.No longer availableOnline onlyDim. h: 43 & 53 cmEstimate: € 30/50 -
#84
“Kinderen op een waterbuffel”. Twee beeldjes van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
“Enfant et buffle”. Deux statuettes en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableOnline onlyDim. l: 12 cmEstimate: € 40/50 -
#32Boch La Louvière
Een kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20/25 -
#64
Een lot aardewerk met crackelédecor, bestaande uit een paar vaasjes met oren en een afwijkend kleiner vaasje.
Lot de faïences craquelées dont une paire de vases aux anses et un autre plus petit.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 27 & 22 cmEstimate: € 30/35 -
#63
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee kleine vaasjes, twee koro’s, een juwelendoosje en een lampvoetje in de vorm van een olifant.We voegen er drie eierdopjes aan toe.
Lot de faÏence de Satsuma comprenant deux petits vases, deux koro, une boîte à bijoux, un pied de lampe en forme d’éléphant. Nous ajoutons trois coquetiers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#122
Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20/25 -
#66
Twee paar balustervaasjes van Satsuma-aardewerk.
Deux petits vases balustres en faïence de Satsuma.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 20/30 -
#101
Een lot Chinees porselein, bestaande uit een eirond dekselvaasje, een kopje met schoteltje, een bol vaasje, een canton balustervaasje, een dekseldoosje, een schoteltje op voet, een bord van cantonporselein en een XVIIIe eeuws bord met een blauw en wit decor. We voegen er een een vaasje van gesculpteerd speksteen aan toe.
Lot de porcelaines de Chine dont un vase couvert ovoïde, une tasse et soucoupe, un vase pansu, un vase Canton, une boîte, un plat sur piédouche, une assiette de Canton et une assiette du XVIIIe siècle en bleu et blanc. Nous ajoutons un petit vase en pierre de lard sculptée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/30 -
#95
“Chinese visser”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstukje. Vissersnet beschadigd. Begin XXe eeuw.
“Pêcheur chinois”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Filet accidenté. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 35/50 -
#110
“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#41
Een tabakspot van terracotta met een reliëfdecor.
Pot à tabac en terre cuite à décor en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#53
Een lot aardewerk, bestaande uit twee schenkkannen, een kruik en een vaas. De beige schenkkan met barst.
Lot de faïences comprenant deux verseuses, une cruche et un vase. Une verseuse accidentée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/25 -
#52
Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25/40 -
#54
Een buikvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Gaaf.
Vase pansu en faïence polychrome à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#107
Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#30
Een lot van vier verschillende Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 40/60 -
#33
Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#55
Een gedeeltelijk kaststel van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, bestaande uit een coupe en een vaas, versierd met een bloemenmotief.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau, comprenant une coupe et un vase décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#31
Een paar Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk. Eén met kleine beschadiging aan de tuit.
Paire de cruches allemandes en faïence polychrome. Un petit accident à l’un des becs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30/40
Other lots in this auction
-
#6
Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.
Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 19.00 €Dim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 20/25 -
#48Longwy
Een souvenirschotel van meerkleurig porselein met zichten op Luxemburg. Achteraan gemerkt.
Plat de souvenir en porcelaine polychrome aux vues de Luxembourg. Marque au verso.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 cmEstimate: € 25/30 -
#68
Een replica van een frenologische buste naar het model van Lorenzo Niles Fowler.
Réplique d’un buste phrenologique d’après un modèle de Lorenz Niles Fowler.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/50 -
#67
Drie paar koperen kandelaars.
Trois paires de bougeoirs en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 25 cmEstimate: € 30/35 -
#7
Een lot van vijf gemberpotjes met blauwe landschapsdecors. Geen deksels.
Lot de cinq pots à gingembre aux paysages. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#70
“Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Putto et charrette”. Groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 20/25 -
#97
Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig porselein.
Lot de six statuettes en porcelaine polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 17 cmEstimate: € 20/25 -
#169
Een groot ovaal en een kleiner rond dienblad van verzilverd rood koper met een reliëfdecor van bloemen en bladeren. We voegen er een witmetalen dienblad aan toe.
Grand plat ovale et plus petit plateau rond en cuivre argenté à décor en relief de fleurs et de feuilles. Nous ajoutons un plateau en métal blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 46 - 74 cmEstimate: € 40/60 -
#141
Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 98 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#117
“Zittende jonge vrouw”. Een gipsen beeld met meerkleurig patina.
“Jeune femme assise”. Sculpture en plâtre à patine polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 38.00 €Dim. h: 44 cmEstimate: € 50/70 -
#139
Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.
Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. H. 17 cmEstimate: € 40/60 -
#17
Een lot van rood en mauve glaswerk en kristal, bestaande uit negen vaasjes, waaronder drie XIXe eeuwse, een dekseldoos en een karafje zonder dop.
Lot de verrerie et de cristaux mauve et rouge comprenant neuf vases dont trois du XIXe siècle, une boîte et un carafon sans bouche.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 30/50