Similar lots by type
-
#378
Een lot van drie verschillende tafelklokjes, waarvan één van hout, één van marmer en één van messing en glas.
Lot de trois pendules, dont une en bois, une en marbre et une en laiton et verre.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#828
Een staande klok in een kast van gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#712Nicolas Eckman
“Dorpelingen met geit”. Houtsnede. Gesigneerd met stempel en genummerd 2/50 buiten de plaat.
“Villageois avec chèvre”. Gravure sur bois. Signée avec cachet et numérotée 2/50 hors planche.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 30/40 -
#379Val St. Lambert
Een lot meerkleurig kristal, bestaande uit een geslepen kom en vaas, en een geblazen design vaas en -schaal.
Lot de cristal polychrome comprenant un bol et un vase taillé et un vase et une coupe design soufflés.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#229Rares PanteaPeriod: °1957
“Ai casei”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1989.
“Ai casei”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1989.No longer availableDim. 93 x 93 cmEstimate: € 400/600 -
#359
Een eikenhouten scribaan met drie kleine laden binnenin en een kleine lade aan de zijkant.
Scriban en chêne ouvrant à trois petits tiroirs et un petit tiroir latéral.No longer availableDim. 40 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#772
Een Afrikaans beeld van brons.
Sculpture africaine en bronze.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80/120 -
#327
Een lot kristal, bestaande uit twee paarse designvazen, een blauwe designcoupe en een kleurloos geslepen schaal op messingen voet.
Lot de cristaux comprenant deux vases design pourpres, une coupe design bleue et un plat taillé incolore sur pied en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#269
“Het doopkind”. Olieverf op paneel.
“Le baptême”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 200/300 -
#580
Paar beursvormige vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Verbredende kragen omringd door een serpent. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Met hun houten sokkels
Paire de vases boursiformes en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Serpents sur les épaules. Cols évasés. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Avec leurs socles en bois.No longer availableDim. H. 61,5 cmEstimate: € 2000/3000 -
#179Naert
“Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ballerines”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 120/200 -
#339Romain Malfliet
“Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.
“Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.No longer availableDim. 23 x 14 & 32 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#748Zaphir
“Vrouw met hoedendoos”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Le chapeau tombé”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#812
Een schildersezel. We voegen er een veldezel aan toe.
Chevalet ancien. On y joint un petit chevalet de pleine air.No longer availableEstimate: € 120/180