Similar lots by type
-
#408Val St. Lambert
Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit twaalf champagnefluiten (een afwijkend), tien champagnecoupes, tien rode wijnglazen (één afwijkend), twee witte wijnglazen, en twee aperitiefglazen.
Partie de service de verres comprenant douze flûtes à champagne (une flûte dépareillée), dix coupes à champagne, dix verres à vin rouge (un dépareillé), deux à vin blanc et deux à apéritif.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#283Lalique, France
Een octogonaal bord van kleurloos kristal, versierd met een gestileerd en gesatineerd bladmotief op de vleugel. Gemerkt.
Assiette octogonale en cristal incolore décorée de feuilles stylisées et satinées sur l’aile. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 150/180 -
#328
Een serie van van twaalf glazen van gekleurd en geslepen Boheems kristal.
Suite de douze verres en cristal de Bohème taillé de différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#7Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een rode vaas, een groene bloemenvaas en één op voet en een kleurloos schaaltje met verguld montuur.
Lot de cristaux comprenant un vase rouge, un vase vert et un vase sur piédouche, ainsi qu’un petit plat incolore à monture dorée.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#409
Een lot kristallen glazen, bestaande uit twaalf smalle champagnefluiten, zes hoge aperitiefglazen, zes sherryglazen, elf wijnkelken en twee likeurglaasjes van Jägermeister.
Lot de verres en cristal comprenant douze flûtes à champagne étroites, six hauts verres à apéritif, six à sherry, onze à vin et deux goûtes de Jägermeister.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#12
Een lot kristallen glazen, bestaande uit zes bierglazen, twaalf likeurglaasjes, een karaf, twee cognacglazen, vijf cocktailglazen met een ingewerkt muntstuk, zes sherryglazen en zes jeneverglaasjes.
Lot de verres en cristal comprenant six verres à bière, douze goûtes, une carafe, deux verres à cognac, cinq à cocktail avec une pièce de monnaie incorporée, six à sherry et six à genièvre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#241Daum, France
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Coupe design en cristal incolore. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#233Daum, France
Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Coupe design en cristal incolore. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#373Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taille coloré rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#351Art Vannes, France
Een fruitschaal van kleurloos kristal met een gesatineerd bladermotief. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en cristal incolore décoré de feuillages satinés. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#573Swarovsky
“Wonders of the sea - Eternity”. Een groep van geslepen kristal. In originele doos met certificaten en naamplaatje in afzonderlijk etui.
“Wonders of the sea - Eternity”. Groupe en cristal taillé, dans la boîte d’origine aux certificats et plaquette au nom dans un étui séparé.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#37Val St. Lambert
Twee kristallen beeldjes in de vorm van zwanen. Gemerkt.
Deux petits statuettes en cristal représentant des cygnes. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#13
Een lot van vier verschillende kristallen karaffen.
Lot de quatre différentes carafes en cristal.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#3
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#333
Een lot kleurloos geslepen kristal bestaande uit een asbak, een olie- en azijnstel en twee karaffen waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un cendrier, un huilier-vinaigrier et deux carafes dont une marquée Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#377Val St. Lambert
Twee vaasjes van geslepen kristal waarvan één kleurloos en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Deux petits vases en cristal taillé dont un incolore et un coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. H 23 en 20,5 cmEstimate: € 50/70 -
#137
Een lot kleurloos en geslepen kristal bestaande uit een koelemmer en twee karaffen.
Trois pièces de cristal taillé incolore comprenant un seau à glace et deux carafes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#24
Een serie van zes wijnglazen van geslepen kristal met een kleurloze voet en een groene kelk en versierd met druivenranken. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Suite de six verres à vin en cristal taillé aux pieds incolores et calices vertes décorées de vignes. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#51
Een lot geslepen kristal bestaande uit een kleurloze vaas en een coupe rood gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Lot de cristal taillé comprenant un vase incolore et une coupe colorée rouge dans la masse. Probablement Val St-Lambert.No longer availableDim. H 18 en 10 cmEstimate: € 40/60 -
#461
Een bol vaasje van paars glas en een onderzetter voor een fles van kleurloos kristal met een gesatineerd fruitdecor. Het eerste gemerkt Villeroy & Boch, het tweede Val St. Lambert.
Petit vase sphérique en verre pourpre et un dessous de bouteille en cristal incolore à décor de fruits satiné. Le premier marqué Villeroy & Boch, l’autre Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#267Lalique, France
“Nemours”. Een paar coupes van kleurloos kristal op een gesatineerde voet in de vorm van vier vogeltjes. Gemerkt.
“Nemours”. Paire de coupes en cristal incolore sur pied satiné en forme de quatre oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 300/340 -
#22Val St. Lambert
Een serie van twaalf likeurglaasjes en zes waterglazen van kleurloos kristal. Model “Faraday”. Gemerkt en in originele doos.
Suite de douze goûtes et six verres à eau en cristal incolore. Modèle “Faraday”. Avec marque et dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#21Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/220 -
#281Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#236
Een asymmetrische garderobekast van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een spiegeldeur en versierd met een ingelegd decor van kastanjetakken en lelies. Tijdperk art nouveau.
Garde-robe asymétrique en acajou et bouleau tâché ouvrant à une porte au miroir et décorée de branches de châtaigner et de fleurs de lys incrustées. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 229 cmEstimate: € 500/700 -
#714
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Tapis chinois en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 245 cmEstimate: € 30/50 -
#430
Twee art nouveau zakhorloges remontoir met gedreven en geciseleerde versiering van een meisje met druiventrossen en een hond in het bos. Genummerd. Eén herstelling aan de wijzerplaat.
Deux remontoirs art nouveau. Boîtiers à décors d’une fille aux grappes de raisin et d’un chien dans le bois ciselés et repoussés? Numérotés. Une réparation à l’un des cadrans.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#77
Een aardewerken vaas met diverse kleuren glazuur versierd. Omstreeks 1930. Onderaan gemerkt en gesigneerd Tharaud.
Vase en faïence à glaçure de différentes couleurs. Vers 1930. Marque et signature de Tharaud.No longer availableDim. H 22,5 cmEstimate: € 100/120 -
#36
Een bijzettafeltje in rococostijl van messing en onyx.
Socle de style rococo en laiton et à deux tablettes superposées en onyx.No longer availableDim. H 76 cmEstimate: € 30/40 -
#126
Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#180
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 400/500 -
#258
Een oude revolver met dubbele loop. Type “Lefaucheux”. Belgische makelij. Omstreeks 1850.
Revolver ancien au double canon. Type Lefaucheux. Fabrication belge vers 1850.No longer availableDim. L 23 cmEstimate: € 120/200 -
#563Matchbox Dinky Collection
Vier schaalmodellen in originele doos, bestaande uit twee Jaguar E-types, een MGB GT en een Delahaye 145.
Quatre modèles de voitures dans leurs boîtes d’origine. Comprenant deux Jaguar type E, une MGB GT et une Delahaye 145.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#598
Een grote schelp van een zeeslak en een dubbele schelp.
Grande coquille de patelle, ainsi qu’une coquille double.No longer availableEstimate: € 220/260 -
#567
Een bolle vaas van cloisonné op rood koper. Onderaan gemerkt. We voegen er een klein cloisonne gemberpotje op houten sokkeltje aan toe.
Vase sphérique en cloisonné sur cuivre rouge. Marque sous la base. Nous ajoutons un petit pot à gingembre cloisonné sur socle en bois.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#393
Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.
Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.No longer availableEstimate: € 80/120