#658
#838
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#588
Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.No longer availableDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 120/150 -
#214
#731
Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#821
Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
#267
Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#806
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200/240
#503
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk op messingen voet.
Paire de vases en faïence polychrome de Satsuma sur piédouche en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#816
Een zuil van monochroom wit gips.
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
#21
#157
#119Pierre Cremers
“Bloemsentilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#13
Een oude speelpop van licht kunststof. Jaren ‘60.
#718Ronzan
Een uil van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
#577Jean De la FontenellePeriod: 1900 - 1974
#121Cristal d’Arques
#358
Een lampenvoet van albast en brons in de vorm van een sirene.
#516
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 352 x 255 cmEstimate: € 200/240