Similar lots by type
-
#906
Een ronde salontafel van gesculpteerd eikenhout met glazen blad.
Table de salon ronde en chêne sculpté à tablette en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#576
Een tafel van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Table en chêne sculpté de style Renaissance malinoise.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#1104
Een bureau van zwartgelakt hout met drie laden in Regencystijl. Opzet manco.
Bureau en bois noirci ouvrant à trois tiroirs. Style Regency. Partie supérieur manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#586
Een Indische tweedeurskast van tropisch hardhout met een lade binnenin.
Armoire à deux portes en bois dur avec un tiroir intérieur. Travail indien.No longer availableDim. 150 x 100 x 60 cmEstimate: € 250/400 -
#1117
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette de marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#1127
Zes stoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Six chaises en chêne sculpté de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#626
Een Aziatische salontafel van tropisch hardhout.
Table de salon asiatique en bois dur.No longer availableDim. 45 x 111 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#1118
Een console in art decostijl met fineer in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 250/280 -
#1106
Een metalen wijnrek in de vorm van een obelisk.
Casier à vin en métl en forme d’obélisque.No longer availableDim. h: 183 cmEstimate: € 80/100 -
#1109
Een houten hangkastje met twee deurtjes, bovenaan versierd met een gebroken fronton.
Petit meuble à suspendre ouvrant à deux portes, le dessus décoré d’un fronton brisé.No longer availableDim. 75 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#1120
Een rechthoekige salontafel in Chinese lak.
Table de salon rectangulaire en laque de Chine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1125
Een reeks van vier eikenhouten stoelen.
Suite de quatre chaises en chêne.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1116
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#1102J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#216
Grote tweedeurs kast van palissanderhout. Met twee deuren en vier laden. Vooraan twee bolpoten. Origineel slot. Nederland, XVIIIde eeuw.
Grande armoire à deux portes en palissandre. Deux portes et quatre tiroirs. Pieds boules. Fermoir d’origine. Pays-Bas, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 600/1000 -
#606
Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#946
Een armstoel van rijkelijk gesculpteerd eikenhout , rug versierd met twee personages in een straat.
Fauteuil en chêne richement sculpté présentant deux personnages dans une rue.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#926
Een salontafel van gesculpteerd eikenhout met een centrale poot in barokke stijl.
Table de salon en chêne sculpté au pied central de style baroque.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#1101
Twee verschillende stoelen van goudgepatineerd hout, waarvan één in Lodewijk XVI-stijl.
Deux chaises différentes en bois doré dont une de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#666
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#936
Staande klok van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XVI-stijl. Koperen en tinnen wijzerplaat. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en bois sculpté de style Louis XVI au cadran en cuivre. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#536
Een lage commode van mahoniehoutfineer in Louis XVI-stijl met drie laden en een marmeren blad.
Commode basse en placage d’acajou de style Louis XVI ouvrant à trois tiroirs. Tablette en marbre.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#916
Een verlengbare ronde tafel van eikenhout met gedraaide poten. Met vijf verlengbladen.
Table ronde à allonges en chêne sur pieds tournés. Avec cinq allonges.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1122
Een reeks van acht recente eikenhouten stoelen met kunstlederen bekleding.
Suite de huit chaises en chêne aux sièges en simili. Travail récent.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#742
Drie porseleinen flesjes met een meerkleurig bloemendecor. Enkele schilfers. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Trois flacons en porcelaine à décor polychrome de fleurs. Quelques éclats. Travail chinois, marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 - 18 cmEstimate: € 30/40 -
#440Tanzania
Een halssnoer met hanger in de vorm van een slang van zeepsteen.
Collier et pendentif en forme d’un serpent en stéatite.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#396
Een kuipfauteuil van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Fauteuil en chêne sculpté au dossier canné.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 50/80 -
#874
Een lot van vijf ingekleurde XIXe eeuwse gravures met zichten op Parijs, waarvan vier van Guiget en één van Demartrais.
Un lot de cinq gravures coloré du XIXième, vues sur Paris dont quatre de Guiget et une de Demartrais.No longer availableDim. 30 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#250
Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. Naar een model van Chopard.
Pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct d’après un modèle de Chopard.No longer availableDim. 30,55 gEstimate: € 2600/2800 -
#785
Vijf verschillende dameshorloges. Jaren 30, 40, 50, 60 en 70.
Cinq montres pour dames des années 30, 40, 50, 60 et 70.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#930
Een kopje met onderbordje van porselein met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine polychrome à décor de fleurs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#718
Een lot van drie verschillende Afrikaanse houten maskers, waarvan één van de Ibo uit Nigeria.
Un lot de trois masques dont un venant de Ibo, Nigère.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1057
“Meisje”. Een beeld van gepolychromeerd gips.
“Fille”. Statuette en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 30/50 -
#799
Twee sierjardinières van biscuit, waarbij één monochroom wit in de vorm van een mand met bloemenguirlandes met bovenaan een jongetje. Het tweede in Lodewijk XV-stijl met een dame, een engeltje en een jongetje bovenaan en gepolychromeerd. Beschadigingen bij de tweede.
Deux jardinières en biscuit dont une monochrome blanche en forme de corbeilles aux guirlandes de fleurs surmontée d’un petit garçon. L’autre polychrome de style Louis XV représentant une femme, un angelot et un petit garçon. Petits dégâts.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 4à/60 -
#358
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit een houten kruisbeeld met Corpus Christi, een deels verzilverd koperen kruisbeeld en een reliekschrijn ter ere van de Heilige Maria.
Lot comprenant un crucifix en bois, un crucifix en cuivre argenté et un reliquaire représentant la Sainte Vierge.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1066
Een bijzettafeltje gedecoreerd met parelmoer en ivoor.
Table d’appoint décorée de nacre et d’ivoire.No longer availableEstimate: € 50/70