Similar lots by type
-
#700
Een staande klok van gefineerd hout, versierd met marquetterie.
Une pendule en placage de ronce et marquetterie.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 400/600 -
#695
Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast met koperen werk. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule en chêne sculpté au mouvement en cuivre. XIXième siècle.No longer availableDim. 230 x 34 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#320
Een gietijzeren schouwpendule met geëmailleerde Romeinse cijfers en versierd met saterhoofden aan de zijkant.
Une pendule de cheminée en fonte, chiffres romains émaillés, décor de têtes satyre sur les cotés.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#666C. Brasseur à Paliseul
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre repoussé et émail. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/350 -
#761
Een recente houten staande klok. Met sleutel.
Horloge de vestibule récente. Avec clé.No longer availableDim. h: 186 cmEstimate: € 120/180 -
#806J. Shalbert
Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.No longer availableDim. 230 x 43 x 25 cmEstimate: € 180/250 -
#198
Een bronzen cartelklok. Eind XIXe eeuw.
Un cartel en bronze. Fin XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 650/750 -
#793
Een klok in de vorm van Mickey Mouse van kunststof
Une horloge Mickey Mouse en plastique.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#630L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#765
Een staande spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
Un miroir en bois sculpté et doré.No longer availableDim. 150 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#664
Een smeedijzeren lampje met een gesatineerd glazen kapje, gemerkt ‘Degras’.
Une lampe en fonte avec un abat-jour en verre satiné. Marque: ‘Degras’.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#599Rares PanteaPeriod: °1957
“Ai casei”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd en gedateerd 1989.
“Ai casei”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1989.No longer availableDim. 93 x 93 cmEstimate: € 400/600 -
#800
Een vaasje en een kruikje van Frans aardewerk met druipglazuur, waarbij het eerste met koperbeslag.
Un vase et un pichet en terre cuite française avec glaçure, dont le premier à finition en cuivre.No longer availableDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 40/50 -
#483
Een tafelklok van verguld brons.
Pendule de table en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#146
Een eikenhouten buffet met opzet. Onderaan twee deuren onder een lade en met getorste zuiltjes op de hoeken. Bovenkast met twee beglaasde deuren. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps de style Renaissance en chêne sculpté. Le bas à deux portes en dessous d’un tiroir. Le dessus à deux portes vitrées. Colonnettes torsadées sur les coins. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 211 cmEstimate: € 200/300 -
#68Adams, England
Een beker en een schotel van meerkleurig porselein uit de reeks “Cries of London”.
Chope et plat en porcelaine polychrome de la série “Cries of London”.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#67
“Le panorama de la guerre”. Serie van zeven boeken. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. We voegen er een ingebonden reeks van “La Belgique Coloniale uit 1898 aan toe.
“Le Panorama de la Guerre”. Suite de sept livres. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. Nous ajoutons une série reliée de “La Belgique Coloniale de 1898.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#572Atila BiroPeriod: 1931-1987
“Vénus de Mars”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vénus de Mars”. Acrylique sur papier. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#801
Een paar Louis-Philippe stoelen van notenhout. Bekleed met naaldwerk.
Deux chaises Louis-Philippe en noyer. Revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#552
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Draagt monogram FKC.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Porte le monogramme FKC.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 30/40 -
#289Fritz Van Luppen
“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd op keerzijde.
“Paysage boisé”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120/200