Other lots by Meissen
-
#350Meissen
Porseleinen groepje met drie kinderen. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie.
Groupe en porcelaine aux trois enfants. Marque sous la base. Petite restauration.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/240 -
#416Meissen
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.No longer availableEstimate: € 80/100
Similar lots by type
-
#787
Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.
Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#406
Een visservies van crèmekleurig Duits porselein met diverse afbeeldingen van veelkleurige vissen. Op de vleugel een schubbenmotief in reliëf. Twaalf borden, een langwerpige schotel, een terrine en een sauskom. Onderaan gemerkt Thomas en R. Marktredwitz 1953-1960.
Service à poisson en porcelaine allemande décorée de différents poissons sur fond crème. Aile à motif aux écailles en relief. Douze assiettes, un plat oblong, une terrine et une saucière. Marque sous les bases: Thomas et R. Marktredwitz. 1953-1960.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#791
Een porseleinen servies , versierd met een sober meerkleurig bloemendecor en gouden biezen. Bestaande uit een terrine, een groenteschaal, twee lage en één hoge coupe, twee sauskommen, vijf ovale en één ronde presenteerschaal, zesendertig platte borden, twaalf diepe borden en tien dessertborden.
Service en porcelaine décoré sobrement de fleurs et de bordures dorées. Comprenant une terrine, un légumier, deux coupes basses et une coupe haute, deux saucières, cinq présentoirs ovales et un rond, trente-six assiettes plates, douze creuses et dix à dessert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#56
Een tête-à-tête van wit en verguld porselein, versierd met de keizerlijke adelaar en kevers. Theepot, suikerpot (dekselknop hersteld), melkpot, twee kopjes en schoteltjes en het dienblad. Onderaan gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres.
Tête-à-tête en porcelaine bleue et dorée décoré d’aigles impériaux et d’insectes. Théière, sucrier (fretel recollé), pot à lait, deux tasses et soucoupes et présentoir. Marque sous la base: Manufacture Impériale de Sèvres.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#130D.R.G.M.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.
Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.No longer availableDim. bruto: 24,34 gEstimate: € 350/450 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250/350 -
#315
Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).
Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 200/300 -
#160
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.
Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.No longer availableDim. 1,40 gEstimate: € 150/250 -
#70
Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.
Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#145
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.
Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.No longer availableDim. 19,70 gEstimate: € 400/500 -
#26Dupont en Impact
Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.
Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#793
Twee gedeeltelijke serviezen van meerkleurig porselein waarvan één Chinees en één met Chinese inspiraties en gemerkt Limoges.
Deux parties de services en porcelaine polychrome dont un chinois et un d’inspiration chinois avec une marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#40
Een 18 karaats geel gouden trouwring.
Alliance en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,20 gEstimate: € 80/130 -
#255
Vier verschillende horloges van roestvrij staal.
Quatre montres diverses en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#10
Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.
Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 225 gEstimate: € 100/150 -
#85
Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.No longer availableDim. 10,42 gEstimate: € 200/300 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.No longer availableDim. 21,70 gEstimate: € 350/450 -
#125
Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.
Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.No longer availableDim. 17,95 gEstimate: € 250/300 -
#402
Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.
Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#798
Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.
Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#140
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Montre de poche en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto : 25,67 gEstimate: € 200/300 -
#622
Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/240 -
#5
Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.
Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#426
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.
Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#454
“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#630
“Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.
“L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 73 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#655
Lot van vier poppen. Papier-maché, slaapogen, drie open mondjes. 1 gemerkt Verhoye Unica Courtrai Belgium BR445943. 1 gemerkt EVG 12. Jaren twintig.
Lot de quatre poupées. Papier mâché, yeux dormeurs, trois bouches ouvertes. 1 marquée Verhoye Unica Courtrai Belgium BR445943. 1 marquée EVG 12. Années 20.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#484Walter Stevens
“Stilleven met brood en wijn”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et au vin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 61 cmEstimate: € 40/60 -
#698Zuid-Holland, Gouda
Laag vaasje met hoogglansglazuur, gestileerde art nouveau voorstelling met overwegend groen, beige en blauw. Onderaan gemerkt en “d.d”. Begin XXste eeuw.
Petit vase bas, glaçure à haute brillance. Décor art nouveau stylisé en vert, beige et bleu. Marque sous la base et “d.d.” Début XXe siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 50/80 -
#349
Een laat XIXe eeuwse Engelse jachtprent.
Estampe de chasse anglaise de la fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#286
Een tweeledige hoekkast van eikenhout met twee maal twee paneeldeuren.
Encoignure en chêne à deux corps. Deux fois deux portes moulurées.No longer availableDim. 222 cmEstimate: € 120/200 -
#588
Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80/120 -
#670
“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/100 -
#683Albert Schultz
Een bloemenmeisje in galvanoplastie op terracotta. Gesigneerd.
Fille aux fleurs en galvanoplastie sur terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#55
Twee paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen.
Deux paires de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,05 gEstimate: € 250/350 -
#13
Een lot glas en kristal, bestaande uit drie kleine karafjes in oplopende hoogtes, twee verschillende vaasjes met vergulde monturen, een groene en een rode dekseldoos en een winterse wandelaar met klaroen van glaspasta.
Lot de verre et de cristal comprenant trois petits carafons de tailles descendantes, deux vases aux montures dorées, une boîte couverte rouge et une verte et une statuette d’un promeneur au clairon aux vêtements d’hiver en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 35/50