Similar lots by type
-
#751
Een flesje van geslepen kleurloos kristal.
Une bouteille en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 32/36 -
#634
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#14
Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#748Val St. Lambert
Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 25/40 -
#444
Een lot kristallen glazen, bestaande uit elf wijnglazen, acht hoge borreltjes en twaalf aperitiefglazen, waarvan acht groene.
Lot de verres en cristal comprenant onze verres à vin, huit gouttes et douze verres à apéritif dont huit de couleur verte.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#7Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee asbakken, waarbij één met deksel en vier onderzetters met gegraveerde dieren. Allen gemerkt.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux cendriers dont un avec couvercle, et quatre sous-verres avec engravures d’animaux. Marque présente.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#424
Een coupe op voet van geslepen kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 30/50 -
#368Val St. Lambert
Een lampnvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque est présente.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 25/40 -
#34
Een lot van vier verschillende vazen en een karaf van geslepen kleurloos kristal, waarbij één vaas met een gegraveerde afbeelding van Paus Johannes Paulus II.
Un lot de quatre vases différents et une carafe en cristal incolore taillé, dont un vase avec une représentation gravée du Pape Jean-Paul II.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#148Val St-Lambert
Een schemerlamp, een asbak en een vaasje van kristal, roze gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
Pied de lampe, cendrier et petit vase en cristal coloré rose dans la masse. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#333Val St. Lambert
Een langgerekte coupe van groen kristal. We voegen er een glazen asbak aan toe. Beide gemerkt.
Une coupe en cristal vert. Nous ajoutons un cendrier en verre. Marque à la base.No longer availableDim. b: 54 & Ø: 12 cmEstimate: € 25/40 -
#432
Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#257
Een paar dekselpotjes van kleurloos kristal met zilveren deksels. Het eerste met geslepen bloemendecor en een bloem in het deksel, het tweede sober met een kroon in het deksel en gekeurd 950‰.
Quelques pots à couvercle en cristal incolore et couvercles en argent. Le premier avec décor fleuri taillé dans le couvercle, le deuxième étant sobre avec une couronne dans le couvercle, 950‰.No longer availableDim. j: 7 & 8 cmEstimate: € 80/100 -
#29
Een lot overwegend kleurloos kristal, bestaande uit een schaal met stolp, twee verschillende schenkkannen; een bloemenvaasje en een servethouder. De laatste met schilfer aan de voet.
Un lot d’objets divers, principalement en cristal incolore, comprenant une coupe et cloche, deux verseuses différentes, un petit vase à fleurs et un porte-serviettes, celui-ci avec un éclat au pied.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#439
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit twee kannen, een cocktailshaker met verzilverde dop en een karaf met verguld montuur. We voegen er een glazen asbak aan toe.
Un lot de divers objets en cristal incolore, comprenant deux verseuses, un shaker à cocktails avec bouchon en argenté, et une carafe avec monture en argent. Nous ajoutons un cendrier en verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#759
Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/60 -
#372
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor van planten, bestaande uit 22 wijnglazen en 16 borrelglaasjes. We voegen er 11 tumblerglazen met een geslepen decor van wild aan toe.
Un service de verres en cristal incolore avec décor de plantes taillé , comprenant 22 verres à vin et 16 verres à goutte. Nous ajoutons 11 verres au décor taillé de gibier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#313Val St. Lambert
Een asbak van geslepen kristal, rood geslepen in de massa. Gemerkt en in originele doos.
Un cendrier en cristal taillé, couleur rouge dans la masse. porte une marque, et dans sa boite d’origine.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#101
Een inktpot van kleurloos kristal met zilveren monturen van Wolfers. 800‰. Glazen recipiënt intact. Kleine schilfer onderaan.
Un encrier en cristal incolore et monture en argent Wolfers. 800 ‰. Récipient en verre intacte. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 50/80 -
#741Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van blauw en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un long vase en cristal bleu et mauve. Marque à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 26/30 -
#12Val St. Lambert.
Een coupe van gegoten roze kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal moulé rose. Avec marque.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#678
Een kleine tamtam en rammelaar van gesculpteerd hout. D.R.Congo.
Un petit tam-tam et un hochet en bois sculpté. D.R. Congo.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 60/80 -
#497Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Blauwe reeks. Eerste editie 1953. Rug te herstellen, vrij losse binding. Blok in goede staat, enkele vlekken.
Suske en Wiske. “De Tartaarse Helm”. Série bleue. Première édition 1953. Dos a restaurer. En bon état, quelques taches.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#358
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#481Märklin
Een lot van zeven wagons, spoortype HO. Modellen 3128, 4042, 4046, 4077, 4082, 4083 & 4159. We voegen er een wagon model 3128 van Primex aan toe. Allen in originele doos.
Un lot de sept wagons, rail HO. Modèles 3128,4042,4046,4077,4082,4083 & 4159. Nous ajoutons un wagon modèle 3128 Primex. Le tout dans son emballage original.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#407Lalique, France
Een bolvormig parfumflesje van kleurloos glas met een decor van sterretjes. Onderaan gemerkt.
Flacon à parfum sphérique en verre incolore à décor de petites étoiles. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#633
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complet avec clé et poids. Sur une petite chaise.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#250
Een 18 karaats wit en geel gouden slavenarmband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 6,50 ct. en een fancy diamand van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or blanc et jaune 18 ct serti de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 6,50 ct et d’un fancy diamond de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 49,22 gEstimate: € 5500/6500 -
#31
Twee verschillende tafelklokjes in de vorm van een ridder en een grot met engeltjes.
Deux petites pendules de table en forme de chevalier et en forme de grotte et anges.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#17Louis Vuitton
Een lot van vijf adresboekjes.
Un lot de cinq carnets d’adresse.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#11
“Elisabeth Reine des Belges”. Een bronzen plaquette uit 1916, verkocht ten voordelen van weeskinderen.
“Elisabeth Reine des Belges”. Plaquette en bronze de 1916, vendue à la bénéfice des orphelins.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20/25 -
#394
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#560
Een gefineerd vitrinekastje met twee deuren, versierd met verguld bronsbeslag en een beige marmeren blad.
Une petite vitrine en bois de placage à deux portes, décoration en bronze doré et tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 58 cm h: 92 cmEstimate: € 350/380