Other lots by Val St. Lambert
-
#591Val St. Lambert
Een grote vaas en een vaasje op voet van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Allebei gemerkt onderaan.
Grand vase et petit vase sur piédouche en cristal taillé colorés mauve dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#597Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.
Vase allongé en cristal incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#334Val St. Lambert
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een grote vaas, een kleine vaas en een asbak, resp. Groen, blauw en mauve gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Lot de cristal taillé comprenant un grand vase, un petit vase et un cendrier respectivement colorés vert, bleu et mauve dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableDim. h:Estimate: € 100/180 -
#397Val St. Lambert
Een lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#418Val St. Lambert
Een vaas en een bonbonnière van geslepen kristal, oranje gekleurd in de massa.
Vase et bonbonnière en cristal taillé coloré orange dans la masse.No longer availableDim. H.14 & H. 6,5 cmEstimate: € 80/120 -
#393Val St. Lambert
Een vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.
Vase en cristal vert clair et un plat en cristal vert foncé. Les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#391Val St. Lambert
Een lange vaas en een vaas met drie omgeplooide hoeken van roze kristal. Beiden gemerkt.
Long vase et vase aux coins repliés en cristal rose. Tous les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#388Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en paars kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer goede staat, kleine schilfer aan de voet.
Vase en cristal taillé coloré pourpre dans la masse. Epoque art déco. Avec marque. Très bon état mais petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 140/200 -
#368Val St. Lambert
Een kleine en een grote coupe van kleurloos geslepen kristal, de bodem versierd met een fruitdecor in reliëf.
Une petite et une grande coupe en cristal taillé incolore, le fond décoré de fruits en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#387Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#363Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Vase en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#353Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé coloré vert dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#158Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140
Similar lots by type
-
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350
Other lots in this auction
-
#323Gilliot et Cie.
Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures céramiques d’Hemixem”.
Petit plat en faïence polychrome. Années 30. Marque sous la base: “Manufactures céramiques d’Hemixem”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#160
Een halssnoer van drie rijen zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier à trois rangées de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#676
Een gebeeldhouwde eikenhouten kofferbank in gotische stijl.
Banc coffre en chêne sculpté de style gotique.No longer availableDim. 132 x 142 cmEstimate: € 120/200 -
#130
Een paar 14 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 14 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 600/800 -
#33Nepal
Reisboterpot met koperen montuur en deksel en met een lederen draagriem. Butan.
Beurrier de voyage en bois aux montures en cuivre et à ceinture d’épaule en cuir. Butan.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#608
Een fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgelakt hout met gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet de style Louis XV en bois laqué blanc aux détails polychromes et recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#69Fred BervoetsPeriod: 1942
“Zittend meisje”. Ets. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
“Fille assise”. Eau-forte. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40/50 -
#660Ecuador
Twee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen en spondylus.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses et de spondylus.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#22
Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#690
Een armband en een schakelketting van 925 ‰ zilver.
Bracelet et chaîne aux maillons en argent 925‰.No longer availableDim. 100,12 gEstimate: € 100/150 -
#343Herend
Een porseleinen vaasje met groen en vergulde accenten.
Petit vase cratère en porcelaine aux accents verts et dorés.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#286
Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Georgian stijl met twee laden onder de deuren en versierd met sober inlegwerk.
Vitrine en placage d’acajou de style Georgian ouvrant à deux tiroir en dessous de deux portes. Sobre décor incrusté.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/240