Similar lots by type
-
#518
Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 65/75 -
#763
Een lot geslepen kristal. Kleurloos: een vaas met vierkant voetstuk (H. 25 cm), twee zoutschaaltjes op voet (1 beschadigd), een rond bonbonschaaltje met deksel. Blauw: een bol waterkruikje. Groen: een waterglas met een guirlande.
Lot de cristaux taillés. Incolore: un vase à piédouche carré (H. 25 cm), deux salières sur piédouche (1 abîmée), un plat à bonbons couvert rond. Bleu: une cruche à eau sphérique. Vert: un verre à eau décoré d’une guirlande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#768Verlys France
Een ronde, platte doos van iriserend glas. Het deksel versierd met drie vlinders in reliëf. Gemerkt op het deksel.
Boîte ronde aplatie en verre irisant. Le couvercle décoré de trois papillons en relief. Marque sur le couvercle.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 60/80 -
#392
Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#793
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#319
Een vaas op voet van opaline, versierd met een handgeschilderd decor van bloemen en een bij.
Vase sur piédouche en opaline décoré de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/40 -
#317
Vier koperen appliques met meerkleurige coupes van gesatineerd glas.
Quatre appliques en cuivre aux abat-jour polychromes en verre satiné.No longer availableEstimate: € 200/280 -
#649
Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.
Vase allongé en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/70 -
#329
Twee zg. zakdoekvazen van glaspasta in de stijl van Murano, waarbij de grootste onderaan gemerkt.
Deux vases en pâte de verre dites vases mouchoirs dans le goût de Murano, le plus grand avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#435
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#368
Een lot kandelaars van gekleurd Muranoglas, bestaande uit een paar, drie exemplaren in twee kleuren en een stormlamp.
Lot de bougeoirs en verre de Murano coloré comprenant une paire, trois exemplaires bicolores et un photophore.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#420
Een lot glaswerk en kristal, bestaande uit een vaas en een kom van kleurloos geslepen kristal, twee gekleurde karaffen, waarvan één zonder dop, een vaasje met een decor van zilververf en twee glaasjes met bloemenmotief.
Lot de verres et de cristaux dont un vase et un bol en cristal taillé incolore, deux carafes en couleurs, dont une sans bouchon, un vase à décor peint en argent et deux goûtes aux fleurs.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#111
Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.
Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#500
Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#188
“Zeehondjes onder een ijsbeer”. Een glazen groep.
“Focs sous un ours polaire”. Groupe en verre.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/180 -
#451
Een vaas van blauw glas met verzilverde monturen.
Vase en verre bleu aux montures argentées.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/120 -
#382
Een lot van veertien verschillende vaasjes van blauw opaalglas.
Lot de quatorze vases divers en opaline bleue claire.No longer availableEstimate: € 70/100
Other lots in this auction
-
#609Atila BiroPeriod: 1931-1987
“Vénus de Mars”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vénus de Mars”. Acrylique sur papier. Signée.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#385Longines EFC°
Een roestvrij stalen herenhorloge, bandje met verlengstukken.
Montre d’homme en acier inoxydable. Bracelet à allonges.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#754Marie-ElisePeriod: Rupelmonde 1934
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96. Ps. Lisette Meyers.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96. Ps. Lisette Meyers.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#519
“Compositie met kleurkrijt en collage”. Gemonogrammeerd CB en gedateerd 1993.
“Composition”. Pastel et collage. Monogrammé CB et daté 1993.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#739
Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.No longer availableDim. H.113 cmEstimate: € 200/220 -
#208Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kristal met vogeltjes in het decor. Gemerkt.
Paire de petits vases en cristal satiné partiellement à décor d’oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 380/420 -
#826
Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.
Trois fauteuils différents en acajou.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#778
Ivoren vaasje gedragen door een meisjeshoofd. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Petit vase en ivoire porté par une tête de fille. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 20/30 -
#314Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967
“Clochard”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Clochard”. Aquarelle. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#176
Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#324Jo Tyck-Geens
“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dame au chapeau noir”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 120/200 -
#648
Een paar vazen van Imariporselein. Onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine d’Imari. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 160/300