Similar lots by type
-
#610
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#785
Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#801
Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#776
Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30/40 -
#520
Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#805
Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100/120 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#780
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#628
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#595Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#764
Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120/200 -
#638
Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200/300 -
#790
Een paar eikenhouten Windsorstoelen.
Deux chaises en chêne style Windsor.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#629
Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100/120 -
#788
Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/40 -
#620
Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#795
Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#619
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#778
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#782
Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30/50 -
#770
Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#606
Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360/400 -
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100/160
Other lots in this auction
-
#167
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150/200 -
#314Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#339
Een paar kuipfauteuils van witgepatineerd hout met blauw fluwelen bekleding.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, revêtement en velours bleu.No longer availableEstimate: € 160/240 -
#440
Een rond bijzettafeltje van gesculpteerd hout met vier poten in de vorm van olifantenkoppen. Het blad versierd met ivoren inlegwerk.
Une petite table d’appoint ronde en bois sculpté dont les quatre pieds sont en forme de tête d’éléphants. La tablette est décorée avec de l’ivoire incrustée.No longer availableDim. Ø: 53 cmEstimate: € 30/50 -
#467Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Brullende Berg”. Rode Reeks. Eerste druk. 1956. En “De Snorrende Snor”. Rode Reeks. Eerste druk. 1957. Goede staat.
Suske en Wiske. “De Brullende Berg”. Série Rouge. Première édition. 1956. “De Snorrende Snor”. Série Rouge. Première édition. 1957. Bon état.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#691Märklin
Een lot van zes treinwagons voor spoortype HO. Modellen 4092 (2x), 4096, 4111, 4112G & 4225. Allen in originele doos.
Un lot de six wagons pour rails de type HO. Modèles 4092 (x2), 4096, 4111, 4112G & 4225. Le tout dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#537
“Fluitende Krishna met koe onder fruitboom met vogels”. Een bronzen Indische groep. Fluit manco.
“Krishna qui siffle et vache sous arbre fruitier avec oiseaux”. Un groupe e bronze indien. La flûte est manquante.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/100 -
#427
Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.
Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#263
Een paar aardewerken siervazen met sang-de-boeufglazuur met zilvergepatineerde messingen voet en deksel, getooid met een vlam.
Deux vases en faïence sang-de-boeuf et pieds en laiton.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#373
Een bestek van verzilverd metaal, compleet voor twaalf personen.
Un service de couverts complet pour douze convives en métal argenté.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Begijnhof te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Béguinage à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 100/150 -
#699Joris MinnePeriod: 1897 - 1988
“De hand van de zaaier”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 90/100 buiten de plaat.
“La main du semeur”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 90/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 22 cmEstimate: € 40/60