#785
Een spiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#225
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.
#280
#654
#682
Een tinnen spiegeltje op twee leeuwenpootjes.
#9
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60
#174Gerard Cox
“Heidezicht”. Pastel op karton. Gesigneerd.
#38
Vaas van brons met vogels. Centraal een glazen fluitglas.
#313
Een ronde houten wandschotel, ingelegd met motieven van ivoor en paarlemoer.
#479
Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.
#762
Een paar bijzettafeltjes in Regencystijl, bladen bekleed met kalfsleer.
#724
Een tweedeurskast van gefineerd hout met twee laden onder een marmeren blad en de deuren versierd met marqueterie.
Armoire à deux portes en bois de placage. Deux tiroirs en dessous de la tablette en marbre. Les portes marquetées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#100
Een Italiaans barmeubel met marqueterie en bronsbeslag aan de voorpootjes en met een schuifblad binnenin. Zonder achterwand.
Bar italien en marqueterie et aux sabots en bronze. L’intérieur à tablette glissante. Sans dos.No longer availableDim. 115 x 92 x 58 cmEstimate: € 80/100 -
#122Marcel CockxPeriod: 1930-2007
“Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd
#630Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver.
#44
Een oude speculaasplank met een voorstelling van een dame met een hoed.
Moule à spéculoos ancien représentant une dame au chapeau.No longer availableDim. 47 x 16 cmEstimate: € 55/65