Similar lots by type
-
#660
Een gebeeldhouwde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
Un miroir sculpté style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40/60 -
#395
Een trumeau van verguld hout met een rocaille in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une coquille sculpté.No longer availableDim. 170 x 90 cmEstimate: € 180/220 -
#390
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#365
Een spiegel van goudgepatineerd hout met een rijkelijk versierde kuif als allegorie op de landbouw. (te restaureren)
Miroir en bois doré richement décoré d’une allégorie sur l’agriculture. A restaurer.No longer availableDim. 116 x 66 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#136Gasparucci Italo
Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240/360 -
#289René EngelenPeriod: 1897 - 1971
“Sloep aan het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Chaloupe sur la mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 120/160 -
#545
Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad.
Secrétaire à abattant en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines sous l’abattant. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. b: 99 cmEstimate: € 120/200 -
#171
Een vaas en een wijnkoeler van geglazuurd aardewerk, beide versierd met touwen in trompe-l’oeil, de eerste met een blad met een huisjesslak en de tweede met druivenranken in reliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase et un rafraîchisseur en faïence à décor de fils en trompe l’oeil, le premier surmonté d’un escargot sur une feuille, l’autre de vignes en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 & 35 cmEstimate: € 200/300 -
#532Corneille
Een lithografie zonder lijst. Gesigneerd, gedateerd ‘98 en genummerd op 150 exemplaren.
Une lithographie sans cadre. Signée et datée ‘98 et numérotée sur 150 exemplaires.No longer availableDim. 67 x 56 cmEstimate: € 220/260 -
#295
Een groot lot zakdoekjes met handgekloste boorden en telkens één hoekje, sommige met lintkant. ±230 stuks.
Grand lot de mouchoirs aux bordures et un coin en dentelle faite main. Certains à dentelle au ruban. ± 230 pièces.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#776
Een ronde tafel van zwartgepatineerd hout met een kantelbaar blad, gedecoreerd met bloemen in églomisé.
Une table ronde en bois patiné noir avec tablette églomisée inclinable, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 60/100 -
#25
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen met bijpassende te herstellen broche in filigraanwerk en bezet met pareltjes.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct et broche assorti (à réparer) en filigrane et serties de perles.No longer availableDim. 8,43 gEstimate: € 200/250 -
#229
Een cartelpendule van zwartgepatineerd en verguld koper met een handgeschilderd bloemendecor.
Cartel en cuivre patiné et cuivre doré, décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/100 -
#158
Dans met de slang. Brons naar L. Bernstamm.
Danse au serpent. Bronze. D’après L. Bernstamm.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 200/240 -
#120
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,32 ct. en een centrale saffier van ± 0,99 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,32 ct et d’un saphir central de ± 0,99 ct.No longer availableDim. 6,43 gEstimate: € 1250/1450 -
#221Cornelis
“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120