Similar lots by type
-
#99André Braulier
“Bloemenvaas”. Lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#92Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#290Period: °1944
Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#232Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Gesigneerd en gedateerd 1992 buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Nus courants”. Litho. Signée, E.A. et datée 1992 hors plancheNo longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/140 -
#649F. Simon
“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60/80 -
#242
“Bières de la Meuse”. Een reproductie van een art nouveau reclameplaat.
“Bières de la Meuse”. Reproduction d’une affiche de publicité art nouveau.No longer availableDim. 96 x 62 cmEstimate: € 55/65 -
#559Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 39/100 buiten de plaat.
“Lumières dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 39/100 hors planche.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 220/300 -
#64Roland De Winter
“Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 65/75 -
#49Jacob Smits
“Ossenkar.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 69/100.
“Char aux boeufs”. Eau-forte. Signée et numérotée 69/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#522Salvador Dali
“Les Chevaux Daliniens: Le Centurion en Roman Horse”. Een paar zeefdrukken. Gesigneerd en resp. genummerd 2/250 & 3/250.
“Les Chevaux Daliniens: Le Centurion et Roman Horse”. Paire de sérigraphies. Signées et respectivement numérotées 2/250 et 3/250.No longer availableDim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 300/400 -
#74Rudi De Winter
“De Dans der uren”. Een paar zeefdrukken. Buiten de plaat gesigneerd, genummerd en gedateerd 1976.
“La ronde des heures”. Paire de sérigraphies. Signée, numérotée et datée 1976 hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#662Mieke Nix
Een reeks van negentien verschillende losse etsen in kaften. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de dix-neuf eaux-fortes signées hors planche. Dans des couvertures non-reliées.No longer availableEstimate: € 40a/60 -
#187
Lot zilver waarvan: een bekertje met Franse keur, een mandje zonder binnenwerk, 800‰, Een strooibus met Franse keur, glazen recipiënt onderaan beschadigd, een zoutvaatje van geslepen kristal, montuur met Londense keur, datumletter f voor 1901. Een dekseltje van een strooibus met keuren van Birmingham, een miniatuurkelkje met keuren van Birmingham, datumletter l voor 1910, maker J.E. Twee koffielepels in Lodewijk XVI-stijl, Franse keur. Een varkentje als speldenkussen, Birmingham, datumletter g v(..)
Lot d’argent dont un gobelet au poinçon français, une corbeille sans récipient, 800‰. Un saupoudroir au poinçon français, le récipient en verre abîmé vers le bas, une salière en cristal taillé à monture en poinçon de Londres, lettre date f pour 1901. Le couvercle d’un saupoudroir aux poinçons de Birmingham, une calice miniature aux poinçons de Birmingham, lettre date l pour 1910, orfèvre J.E. Deux cuillères à café de style Louis XVI, poinçon français. Un petit cochon formant pelote, Birmingham, (..)No longer availableEstimate: € 120/200 -
#502Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Vermoedelijk achter het passe-partout gesigneerd.
“Composition”. Lithographie. Signature probablement derrière le passe-partout.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een lot van drie grafische werken:- Gorus: Van Straelentoren te Antwerpen. Artiestenproef.- Hebbelinck: Zicht op Mechelen”. Genummerd 59/100.- Van Nesten: Zicht op Antwerpen”. Genummerd 226/350.
Lot de trois gravures:- Gorus: “Van Straelentoren, Anvers”. Epreuve d’artiste.- Hebbelinck: “Vue de Malines”. Numérotée 59/100.- Van Nesten: “Vue d’ Anvers”. Numérotée 226/350.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#788Jos Van Hoof
Een lot van zes etsen, waarvan vier épreuve d’artiste, één genummerd en één épreuve d’essai.
Lot de six eaux-fortes dont quatre épreuves d’artiste, une numérotée et une épreuve d’essai.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#252Hans KitslaarPeriod: °1944
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#492Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/100 buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 60/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#129W. Ward
“Outside of a country alehouse”. Een oude Engelse gravure. Eind XVIIIe eeuw.
“Outside of a Country Alehouse”. Ancienne gravure anglaise. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/70 -
#312
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après un oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#285Jacques Van Rossum
Drie moderne aquarellen. Eén met inscriptie “Doktor”, één met “Coca”. Eén zonder glas.
Trois aquarelles modernes, une à l’inscription “Doktor”, une à “Coca”. Une sans verre.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#52Ludo Laagland
“Moeder en kind”. Litho. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Mère et enfant”. Lithographie. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 30/40 -
#714
Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#504John H. Permeke
“Compositie”. Olieverf en gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile et technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 57 x 73 cmEstimate: € 90/130 -
#387Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa. Tijdperk art deco. Gemerkt.
Vase art déco en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 140/200 -
#22
Een armstoel van gesculpteerd hout in Lodewijk XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#275
Een Venetiaanse luchter met zes lichtpunten en versierd met glazen planten en gebladerte. Eén kapje manco en een blaadje hersteld.
Lustre en verre de Venise à six lumières et décoré de feuilles et de fleurs en verre. Un abat-jour manque et une feuille est réparée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#333
Twee verschillende vazen van groen glas, versierd met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Deux vases en verre vert décorés à la main. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#400
Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#508
Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Deux sages chinois, un pêcheur et un Bouddha à l’animal fabuleux en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 24 - 32 cmEstimate: € 80/100 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#560Ecuador
Twee verschillende halssnoeren van zilver bezet met half edelstenen.
Deux colliers en argent sertis de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#236
Grote kast met opzet in Lodewijk XV stijl. Eikenhout.
Grand meuble à deux corps en chêne de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 400/800 -
#505Ecuador
Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite à monture en argent.No longer availableEstimate: € 100/150