Similar lots by type
-
#313
Een vleesbestek en een notenkraker met zilveren handvatten in etui.
Couvert à viande et un casse-noix aux manches en argent dans son étui.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#188
Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450/500 -
#196
Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
Garniture de café et de thé en argent 835‰ au côtes torses. Poinçons allemands.No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750/850 -
#216Tane
Een serie van twaalf onderborden van vermeil. 925‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Suite de douze dessous-de-plats en vermeil. Poinçons mexicains d’argent sterling 925‰. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 9984 g Ø 30 cmEstimate: € 4500/5500 -
#734Takehiko
Een zilveren zeiljacht op een houten voetstuk. 985 ‰.
Voilier en argent sur socle en bois. Poinçon de 985‰.No longer availableDim. l: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#246Tande
Een lot van twaalf kleine onderborden van sterling zilver. Mexicaans werk.
Lot de douze dessous-de-plats en argent sterling. Travail mexicain.No longer availableDim. +/- 4944 g Ø 22,5 cmEstimate: € 2300/2800 -
Een vierdelig koffie- en theestel van 835‰ zilver met getorste ribben. Duitse keuren.
No longer availableDim. +/- 1665 gEstimate: € 750/850 -
#384
Een etui met twaalf dessertvorkjes en een taartenschep met 800 promille zilveren handvatten. We voegen er een slabestek, eveneens met zilveren handvatten aan toe.
Etui contentant douze fourchettes à dessert et une pelle à tarte aux manches en argent 800‰. Nous ajoutons un couvert à salade également aux manches en argent.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#423
Een coupe van gedreven zilver, versierd met hindoeïstische scènes in hoogreliëf in vijf compartimenten verdeeld.
Coupe en argent repoussé décorée de scènes hindouistes en relief dans cinq compartiments.No longer availableDim. +/- 741 g. Ø 18 cmEstimate: € 600/800 -
#207
Een zilveren korf met gedreven floraal decor. Keuren van Sheffield, datumletter I voor 1818 (?), dutymark George IV, makersmerk IK-IW & Co (?).
Panier en argent à décor de fleurs repoussées. Poinçons de Sheffield, lettre date I pour 1818 (?), poinçon d’accise George IV, poinçon d’orfèvre IK-IW & Co (?).No longer availableDim. 1375,40 g L. 35 cmEstimate: € 750/850 -
#256
Een bain-marie van sterling zilver met ajourwerk.
Bain marie en argent sterling ajouré.No longer availableDim. 740, 31 g Ø 23 cmEstimate: € 320/420 -
#226Tane
Een lot van twaalf sterling zilveren onderborden. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze dessous-de-plats en argent. Poinçons mexicains sterling. Avec sacs de protection.No longer availableDim. +/- 7452 g Ø 29 cmEstimate: € 3500/4000 -
#318
Een lot zilver bestek, bestaande uit een tweedelig en een driedelig serveerbestek, een set van zeven dessertmesjes en -vorkjes, twee botermesjes en een cocktailvorkje.
Lot de couverts en argent comprenant un couvert de service deux pièces et un trois pièces. Une suite de sept couteaux et fourchettes de dessert, deux couteaux à beurre et une fourchette à cocktail.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#625
Lot van vier poppen. Hoofdjes van papier-maché. De eerste gemerkt Unica Courtrai Belgium 68 (H. 62), de tweede werk van Joseph Verhoye Deckmyn, gemerkt Made in Belgium JVD (H. 68), de derde gemerkt Unica Belgium (celluloid) (H. 59), de vierde werk van Joseph Verhoye Deckmyn, gemerkt Made in Belgium JVD (H. 72). Omstreeks 1920. Compositielichamen.
Lot de quatre poupées. Têtes en papier mâché. La première marquée Unica Courtrai Belgium 68 (H. 62 cm), la deuxième par Joseph Verhoye Deckmyn, avec marque Made in Belgium JVD (H. 68 cm), la troisième marquée Unica Belgium (celluloïd) (H. 59 cm) et la quatrième par Joseph Verhoye Deckmyn, marquée Made in Belgium JVD (H. 72 cm). Vers 1920. Corps en composition.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#501
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#698Zuid-Holland, Gouda
Laag vaasje met hoogglansglazuur, gestileerde art nouveau voorstelling met overwegend groen, beige en blauw. Onderaan gemerkt en “d.d”. Begin XXste eeuw.
Petit vase bas, glaçure à haute brillance. Décor art nouveau stylisé en vert, beige et bleu. Marque sous la base et “d.d.” Début XXe siècle.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 50/80 -
#113
Bolle vaas van polychroom aardewerk, genummerd 721. Model Boch Keramis maar zonder merken.
Vase ovoïde en faïence polychrome numéroté 721. Modèle Boch Kéramis mais sans marque.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#339
“Zicht te Brugge”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#622
Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.
Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200/240 -
#156
Een mahoniehouten buffetkast met opzet. tijdperk Louis-Philippe.
Buffet en acajou à étagère. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 200/300 -
#597Val St. Lambert
Twee coupes in diverse formaten, waarvan één op hoge voet, van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Deux coupes de tailles diverses dont une sur piédouche. Cristal taillé incolore avec marque.No longer availableDim. Ø 22,5 en 16 cmEstimate: € 40/50 -
#665
Lot van vijf poppen van papier-maché. 1 gemerkt EVM, open mond, twee tanden. 1 gemerkt SFBJ, hoofdje Jumeau 301 (1920), open mond. 1 gemerkt Made in Belgium, bruine slaapogen, open mond. 1 genummerd 68. 1 gemerkt Cares, zwart met blauwe slaapogen.
Lot de cinq poupées en papier mâché. 1 marquée EVM, bouche ouverte, deux dents. 1 marquée SFBJ, tête Jumeau 301 (1920), bouche ouverte. 1 marquée Made in Belgium, yeux dormeurs bruns, bouche ouverte. 1 numérotée 68. 1 marquée Cares, noire avec yeux dormeurs bleus.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#766
Twee bergères en twee stoelen van zwartgelakt hout in Lodewijk XV-stijl met een kleurrijke bekleding.
Deux bergères et deux chaises en bois laqué noir de style Louis XV et à la couverture multicolore.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#191A. Carrier Belleuse
“Liseuse”. Bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 420/500 -
#824
Een luchter met een centrale albasten coupe en met zes roosvormige lampenkappen.
Lustre avec une coupe centrale en albâtre et six lumières aux abat-jour en forme de roses.No longer availableEstimate: € 200/240