Other lots by Van Damme
Similar lots by type
-
#350
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc serti de brillants ayant un poids total de +- 2,80 ct.No longer availableDim. 46,42 gEstimate: € 3200/3400 -
#727
Een siervaas van meerkleurig aardewerk met twee handvatten en een decor van een boerin in een cartouche op blauwe fond.
Un vase décoratif en faïence polychrome avec deux poignées, décor de paysanne en cartouche sur fond bleu.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#85Mont Blanc Meisterstuck
Een zwart en vergulde rollerpen. Gemerkt.
Rollerpen en noir et doré. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#390Mercedes-Benz collection
Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#375Guess
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge. In originele doos met certificaat.
Une montre pour dame en acier inoxydable rose dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#5
Vijf verschillende paternosters één ervan in het origineel zakje.
Cinq différents chapelets dont un avec pochette d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#50Mont Blanc Meisterstück
Een zwart en vergulde balpen, vulpen en vulpotlood in origineel lederen etui. Gemerkt.
Stylo à bille, stylo et porte-mine en noir et or dans leur étui en cuir. Avec marque.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#355
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en parelmoer.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,80 ct et perles.No longer availableDim. 13,61 gEstimate: € 1400/1500 -
#500
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Un miroir doré style Louis XV. Décoration rocaille au dessus.No longer availableDim. H. 181 cm -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct. en een saffier van ± 1,53 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 2,38 ct et un saphir ayant un poids de 1,53 ct.No longer availableDim. 8,37 gEstimate: € 2200/2400 -
#385Gino Milano
Een roestvrij stalen herenhorloge. Quartz.
Une montre pour homme. Quartz.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#340Michael Kors
Een rooskleurige roestvrij stalen dameshorloge in originele doos.
Une montre pour dames en acier inoxydable dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#345
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de +- 1,40 ct.No longer availableDim. 3,62 gEstimate: € 2200/2300 -
#809Charles Demets
Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200/300 -
#60
Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#380Euroconsumers
Een dames-en een herenhorloge van roestvrij staal met lederen armband. In originele doos.
Une montre pour dame et une montre pour homme en acier inoxydable avec bracelets en cuir. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500/1700 -
#565
Twaalf zilveren dessertlepeltjes 800‰ met gegraveerd bloemmotief. Gemerkt en in originele doos.
Douze petites cuillères à dessert en argent 800 ‰ avec décor gravé de fleurs. Avec poinçon et dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. 235,34 gEstimate: € 120/150 -
#55Dialogue
Een zilveren vulpen met ‘Iridium-point’.
Stylo en argent à la pointe d’iridium.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#515
Een luchter van Venetiaans glas met tien lichtpunten en bladvormige versieringen. Beschadigingen.
Un lustre en verre vénitien avec dix points lumineux et décoration de feuilletage. Dégâts.No longer available -
#335
Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,64 ct. en agaat.
Une bague en or rose de 18 carats sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,64 ct et une agate.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1000/1200 -
#370
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot.
Un collier de perles avec un fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 140/180 -
#810
Een luchter van smeedijzer en koper met een centrale lamp en zijdelings twee paar lampen. Versierd met bladmotieven en maskers. Omstreeks 1900.
Lustre en fer forgé et cuivre avec lampe centrale et deux paires de lampes sur les côtés. Décor de fleurs et de masques. Vers 1900.No longer availableDim. H. 158 cmEstimate: € 100/150 -
#360Michael Kors
Een verguld roestvrij stalen dameshorloge met polsband van staal en hoorn en in originele doos met certificaat.
Une montre pour dames en acier inoxydable dorée avec bracelet en acier et corne, dans son emballage d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#567
Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 220/280 -
#767Ideal
“Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.
“Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#595
Twee grote en één klein handtasje van verzilverd metaal. We voegen er een beugel aan toe.
Deux grandes et une petite sacs à main en métal argenté. Nous ajoutons un fermoir.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#795
Een eikenhouten wandtafeltje met één lade.
Une petite table murale en chêne avec un tiroir.No longer availableDim. 57 x 50 x 33 cmEstimate: € 80/100 -
#86
Een vergulde bronzen luchter met vier lichten versierd met bloemenguirlandes.
Lustre en bronze doré à quatre lumières décoré de guirlandes de fleurs.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#394
Een verzilverde punchbowl op schotel, de randen versierd met druivenranken en met elf kopjes.
Bol à punch en métal argenté sur présentoir. Les bords décorés de grappes de raisins et de onze petites têtes.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 50/70 -
#594
Een Tibetaanse mandala. Gouache op zijde. XIXe eeuw. Mooi en recent ingelijst.
Mandala en gouache sur soie. Tibet, XIXe siècle. Joli cadre récent.No longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 350/450 -
#22
Een lot van vier lithografieën, waarvan één met een beeltenis van Napoleon, één met een jongedame en twee interieurs.
Lot de quatre lithographies dont une représentant Napoléon I, une autre une jeune femme et deux intérieurs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#501
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 490 x 103 cmEstimate: € 80/100 -
#798Val St. Lambert
Een bolle art deco vaas van geslepen kristal, kleurloos en roestbruin. Onderaan gemerkt
Un vase art déco rond en cristal taillé incolore et brun rouille. Marque à la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/120 -
#71Céramique Bruxelles
Een art deco vaasje van wit craquelé met een decor van een bloemenmand. Onderaan gemerkt. Model D501.
Vase art déco en faïence décoré d’un panier aux fleurs. Marque sous la base, modèle D501.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 36/40 -
#181Lambert EyckermansPeriod: 1884-1940
Een bacchantische voorstellling met drinkende putti bij een wijnton. Terra cotta groep. Letsels en manco’s. XIXde eeuw. Gemonogrammeerd.
Bacchanale aux putti buvant autour d’un tonneau à vin. Terre cuite. Dégâts et manquants. XIX” siècle. Monogrammé.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 300/500