Similar lots by type
-
#401
Een beschilderde houten papegaai. Klein letsel.
Perroquet en bois peint. Petit dégât.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#726
Een nest of tables van mahoniehout met kalfsleren blad in Regency-stijl. We voegen er twee soortgelijke bijzettafeltjes aan toe.
Suite de tables de gigogne en acajou à tablettes en vachette. Style Regency. Nous ajoutons deux tables d’appoint dans le même genre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#486
Een paar nachtkastjes met een lade en een deur met twee verschillende marmeren bladen.
Paire de tables de chevet avec un tiroir et une porte et des tablettes différentes en marbre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#733
Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
Meuble à roulettes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50/80 -
#301
Een opengewerkte schaal van gesculpteerd hout met muziek, versierd met druivenranken.
Coupe ajourée en bois sculpté avec musique et décorée de vignes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#759
Een Afrikaans hoogreliëf van gesculpteerd tropisch hout, met afbeeldingen van figuren en dieren.
Relief africain en bois exotique sculpté décoré de personnages et d’animaux.No longer availableDim. 117 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#717
Een erotische netsuke van gesculpteerd fruithout. Onderaan gesigneerd.
Netsuke érotique en bois fruitier sculpté. Signé sous la base.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 50/80 -
#721
Een netsuke van gesculpteerd fruithout in de vorm van drie kikkers. Onderaan gesigneerd.
Netsuke en bois fruitier sculpté en forme de trois grenouilles. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60/80 -
#467
Een paar waterbuffels met een personage op de rug van gesculpteerd hout. Chinees werk. Op sokkels.
Paire de buffles avec un personnage sur le dos. Bois sculpté chinois. Sur socles.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#1006
Een serie van zes eikenhouten stoelen met gevlochten rieten zit.
Suite de six chaises en chêne, sièges cannées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#413
Een geelgepatineerde houten emmer. China.
Seau en bois à patine jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/80 -
#248
Een lot curiosa, bestaande uit een oude knijpkat van Philips, een kompas van het Belgisch leger en een bronzen snuifdoosje met lepeltje.
Lot de curiosités comprenant une torche dyno de Philips, un boussole de l’Armée Belge et une boîte à priser en bronze avec petite cuillère.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#44
“Sint Joris”. Icoon. XIXde eeuw.
“Saint-Georges”. Icône du XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#1042
Een piëdestal van getorst hout.
Piédestal en bois torsadé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 25/45 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
#59Robert Van Eyck
“De Visser”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Robert en gedateerd 06.
“Le pêcheur”. Huile sur panneau. Signé Robert et daté ‘06.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#888Stein
Vier bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. De eerste met afbeeldingen van en onderschrift “Royal Canadian Mounted Police”, gemerkt Original King. De tweede met afbeelding van een brouwerij en bijschrift “Miller Brewing Co, Milwaukee WI, 1855, dekselknop in de vorm van de oude brouwerij. De derde met afbeeldingen van Belgische steden, de dekselknop in de vorm van Manneken Pis, gemerkt Armin Bay en genummerd 792/3000. De vierde met een dansfeest en het opschrift “Ein frohes Herz heilt aller(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 27,5 à 23 cmEstimate: € 40/60 -
#1063
Een spiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl. Schade.
Miroir en bois doré de style Louis-Philippe. Dégâts.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 30/50 -
#1044
Een mahoniehouten naaitafeltje met een klapblad en een lade.
Table à ouvrage en acajou avec un abattant et un tiroir.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#931
“Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.
“Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#1027Stein
Vier bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met voorstelling van Kleintierzuchtverein, 50 in lauwerkrans op het deksel (H. 22 cm). Eén met een wapenschild in blauw en wit (H. 26 cm). Eén met “Badnerland, mein Heimland”. Gemerkt Rastal en genummerd 555 (H. 24 cm). Eén van melkglas met een wapenschild, gemerkt BMF (H. 18 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#665Cili Mapuche Pillon Indianen
Twee halssnoeren en verschillende broches en een ponchospeld bezet met lapis lazuli van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht.
Deux colliers et différentes broches, ainsi qu’une épingle de poncho sertis de lapis lazuli.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#950
Een lot meerkleurig en wit biscuit, bestaande uit een romantisch koppel met schaap, twee putti bij een boom en twee verschillende wijwatervaatjes.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#532
“Stilleven met masker” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Achteraan toeschrijving aan Gerhard Hoeme en 1984.
“Nature morte au masque”. Technique mixte. Porte une signature. Au verso une attribution à Gerhard Hoeme et la date 1984.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#1015Stein
Zes bierpullen van porselein met tinnen deksels. Vijf in blauw en wit versierd met Duitse kastelen, onderaan gemerkt Berlin Genuine Blue China, Jahresseidel 1975, 1980, 1982, 1990 en 2000 (H. 17 cm). Eén met hetzelfde merk maar “Nautica 1979” (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#941
“Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.
“Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60/100