Other lots by De Waele
Similar lots by type
-
#136Janine Bourganel
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1987.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#149Alex Huybrechts
Een paar litho’s getekend buiten de plaat.
Paire de lithographies signées hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 16 cm.Estimate: € 20/30 -
#144Jos Callaerts
“Groenplaats te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Place Verte à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#150Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#137Remi Van SluijsPeriod: 1907-1993
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#146
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40/80 -
#142E. Williame
“Poesje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1926.
“Petit chat”. Huile sur panneau. Signé et daté 1926.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 16 x 12 cmEstimate: € 40/60 -
#131Lucien Laurent-GsellPeriod: 1860-1944
“Vrouwen in een interieur”. Tekening in blauw potlood. Gesigneerd.
“Femmes dans un intérieur”. Dessin en crayon bleu. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/150 -
#154
“Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#134
“Huismus op een tak”. Japanse houtsnede.
“Moineau sur une branche”. Gravure sur bois japonaise.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 22 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#145
Twee lijstjes:- Een Indische jachtscène op ivoor. 22 x 11 cm- Een olifant met zijn drijver. Boven en onderaan een Arabische tekst. Gouache op papier. 23 x 14 cm.
Deux petits cadres:- une scène de chasse sur ivoire. 22 x 11 cm.- un éléphant et son cornac. Texte arabe dessus et dessous.Gouache sur papier. 23 x 14 cm.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 100/150 -
#155Leo DutoyPeriod: °1938
“Kakatoes”. Pentekening. Gesigneerd.
“Cacatoès”. Dessin à l’encre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.50 €Estimate: € 40/60 -
#147Etienne Bosch
“Vrouw met mand”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Femme au panier”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#152L. De Blaere
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#139Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#132
Een lot grafisch werk met drie kleurenlitho’s met Engelse zichten en ééntje met een Duits stadszicht.
Lot de gravures dont trois lithos en couleurs à vues anglaises et une d’une vue de ville allemande.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#151René Debraux
“Zicht op Brugge”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#148H. Daelman
“Straatzicht”. Olieverf op paneel.
“Scène de rue”. Huile sur panneau.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 38 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#153Vlaamse School omstr. 1900
“De geheime boodschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening A. Duval.
“Le billet doux”. Huile sur toile. Porte une signature: A. Duval.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#140
Vier gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Ingekleurd en gesigneerd buiten de plaat.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert naar Borremans.We voegen er een gravure met zicht op de Lesse en een ingekleurde gravure met een zicht te Luik aan toe
Quatre gravures:-Jean Cambresin. “Rue Hors Château”. Colorée et signée hors planche.- “The Pulpit in the Church of St. Gudule, Brussels”. P. Dagobert d’après Borremans.Nous y joignons une gravure représentant la Lesse et une gravure colorée de Liège.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100/150 -
#133Jan D’Haene
Paar surrealistische tekeningen gehoogd met aquarel. Gesigneerd en één exemplaar gedateerd 1979. Glazen gebroken.
Paire de dessins surréalistes rehaussés d’aquarelle. Signés et un exemplaire daté 1979.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#135
Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 10/12 -
#143Frans Joaquin
“Sneeuwlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#138Louis Van Eeckhoven
“Middelheim”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Middelheim”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cm.Estimate: € 120/150
Other lots in this auction
-
#93Anita De Baaij
“Compositie”. Chromolitho. Gesigneerd en gedateerd ‘88 in de plaat.
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/60 -
#90Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978
Van de Velde Robert - “Moeder en kind”. Houtskooltekening (?) met vergulde achtergrond. Gesigneerd.
“Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#65
“Kalligrafische compositie”. Aquarel. Draagt een handtekening: Guiette en een datum: 1961.
“Composition calligraphique”. Aquarelle. Porte une signature: Guiette et la date 1961.No longer availableOnline onlyActive bid: 115.00 €Dim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 150/160 -
#8Colette CleerenPeriod: °1953
“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20/30 -
#51J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#68H. Alti
“Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
“Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#156G.H.B.
“De baadster”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd. Oude toeschrijving aan Breitner op de keerzijde.
“La baigneuse”. Huile sur carton. Monogrammé. Ancienne attribution a Georg Breitner au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28,5 x 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#119
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
Lot comprenant trois estampes, deux eaux-fortes et une aquarelle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/80 -
#23L. Boll
“Heuvellandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#15Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#98Lei Tomsin
“Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
“Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#6Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200/250