Similar lots by type
-
#36Gard Van Mechelen
“Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.
“Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 36 cmEstimate: € 40/60 -
#18Paul Way
“The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.
“The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#3H. Veldeman
“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#35J. Van de Veegaete
“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#46G. Wagener
“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#41M. Cockx
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 X 46 cmEstimate: € 100/150 -
#102
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#159
“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#9N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#48G Durvaerts
“Mediterraan kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#62Teurelinckx
Drie moeraslandschappen. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79 & ‘80.
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60/70
Other lots in this auction
-
#106J. Peeters
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#155Leo DutoyPeriod: °1938
“Kakatoes”. Pentekening. Gesigneerd.
“Cacatoès”. Dessin à l’encre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.50 €Estimate: € 40/60 -
#5Topy ten Hove
“Brief aan Hongarije”. Kleurlitho. Gesigneerd.
“Lettre à la Hongrie”. Litho en couleurs. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#89David Mead
“De boswegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#28Gaby WalshPeriod: 1887-1945
“Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#82
“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#138Louis Van Eeckhoven
“Middelheim”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Middelheim”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cm.Estimate: € 120/150 -
#10Leo Van PaemelPeriod: 1914-1995
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage aux saules têtards”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#139Gommaire Van Beveren
“Baarzen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Perches”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#146
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40/80 -
#57
Twee pentekeningen:- Georges Cornet. “Duinen” (30 x 15 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd en gedateerd 1929.- Willy Cools. “Man met snor” (20 x 24 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd.
Deux dessins à l’encre:- Georges Cornet. “Dunes” (30 x 15 cm). Encre de Chine. Signé et daté 1929.- Willy Cools. “Homme aux moustaches” (20 x 24 cm). Encre de Chine. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#21
Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).
Deux cadres contenant des reliefs en cuivre représentant des filles africaines et une femme africaine portant un panier. Ainsi qu’un portrait de fille signé K. Twenge (50 x 33 cm). Et une gouache représentant des pêchers au filet, monogrammé JDSC (24 x 31 cm).No longer availableOnline onlyDim. 70 x 45 en 55 x 38 cmEstimate: € 100/150