Other lots by Callaerts
Similar lots by type
-
#654Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#622
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Van den Broek.
“Composition”. Huile sur toile. Porte une signature: Van den Broek.No longer availableDim. 78 x 58 cmEstimate: € 300/400 -
#214
“Strandscène”. Olieverf op doek. Draagt een apocrief handteken: Van der Kuyten.
“Scène de plage”. Huile sur toile. Porte une signature apocryphe: Van der Kuyten.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 400/500 -
#238Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986
“Molen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moulin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#222
“Landschap in de Oostkantons”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage des Fagnes”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 48 x 59 cmEstimate: € 150/250 -
#629
“Landschap”. Olieverf op paneel. Draagt een monogram.
“Paysage”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 56 x 66 cmEstimate: € 150/200 -
#35
Twee verschillende zilveren armbanden en hangers, één met ketting bezet met halfedelstenen.
Deux bracelets en argent et des pendentifs, l’un avec une chaîne sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#639
“Hoeve in Gelderland”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Witjens en Delden.
“Fermette à Gelderland”. Aquarelle sur papier. Signée: Witjens et Delden.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#25
Een bronzen Romeinse munt als hanger gemonteerd in 18 karaats geel goud.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie romaine en bronze.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 60/100 -
#974
“Landschap”. Aquarel op papier. Draagt een onleesbaar handteken.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Porte une signature illisible.No longer availableDim. 14 x 23 cmEstimate: € 40/60 -
#652
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage Hivernal”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 71 x 57 cmEstimate: € 100/150 -
#954
“Compositie”. Olieverf op doek. Marokkaanse school.
“Composition”. Huile sur toile. Ecole marocaine.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#962
“Meisje op een stoel”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Fillette sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#204Jan Van BaelenPeriod: °1946
“Geanimeerd sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de neige animé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 750/850 -
#649Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Sloep op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Barque en mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60Estimate: € 100/140 -
#992
Kolenbak van gelakt plaatijzer. Met schep en wieltjes.
Bac à charbon en tôle laquée, avec pelle et sur roulettes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#664
“Bloemenstilleven”. Olieverf op gemaroefleerd doek. Draagt monogram.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile marouflé. Porte un monogramme.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#1004
“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage aux maisons”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#212
“Herfstbladeren”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Linschooten.
“Feuilles d’automne”. Huile sur toile. Porte une signature: Linschooten.No longer availableDim. 68 x52 cmEstimate: € 500/600 -
#648
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue sur la Ville”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#65
Een lange parelsnoer met zilveren slot.
Long collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 150/250 -
#764
“Berglandschap met cipressen”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Berthe Jacobs.
“Paysage montagneux aux cyprès”. Pastel sur papier. Porte une signature: Berthe Jacobs.No longer availableDim. 46 x 31 cmEstimate: € 50/100 -
#634
“Interieur”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: N****
“Intérieur”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: N****No longer availableDim. 76 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#674
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
“Nature morte aux vase et fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#140
Een parelsnoer en armband met een dubbele rij parels en zilveren sluiting. Recent werk.
Un collier de perles et un bracelet double avec fermeture en argent. Oeuvre récente.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#196
Een Franse jachtkast met onderaan twee paneeldeurtjes met gesculpteerde voorstellingen van patrijzen, het opzet met twee getorste zuiltjes naast de deuren met glas in lood, gedragen door twee gesculpteerde griffioenen.
Armoire de chasse à deux corps, le bas à deux portes à décor sculpté de perdrix, le haut à deux colonnettes torsadées flanquant les portes aux vitraux et portées par deux griffons.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#437
Een lot van drie Aziatische beeldjes van brons, bestaande uit een Vishnu met garuda, een erotische Boeddha en een fabeldier.
Lot de trois statuettes asiatiques en bronze comprenant Vishnu avec Garuda, un Bouddha faisant l’amour et un animal fabuleux.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
Lot de trois tapisseries mécaniques d’après des exemples anciens.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#438
Een sobere eikenhouten jardinière op vier gebogen poten met acht meerkleurige tegels met bloemenguirlandes.
Jardinière sobre en chêne. Sur quatre pieds volutes et ornée de huit carreaux polychromes aux guirlandes de fleurs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#1041
Een paar plaquettes met de beeltenissen van Koning Leopold III en Koningin Astrid. Gesigneerd ‘A. Darimont’. We voegen er een bronzen leeuwtje met schild ter gelegenheid van het vijftigjarig bestaan van België aan toe.
Paire de plaquettes représentant le Roi Léopold III et la Reine Astrid. Signées A. Darimont. Nous ajoutons un petit lion en bronze à l’écusson commémorant 50 ans de Belgique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#751
Serie albums met Liebigchromo’s genummerd van A tot H (1931-1962). Nederlandstalig.
Série d’albums avec des chromos Liebig numérotées de A à H (1931-1962). En Neérlandais.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#213
Negen zilveren lepeltjes van 800 ‰. We voegen er vijf messen en twee flessenstoppen aan toe.
Neuf petites cuillères en argent 800‰. Nous ajoutons cinq couteaux et deux bouchons.No longer availableDim. lepeltjes 101,56 gEstimate: € 60/80 -
#168
Een studie voor een vrouwenhoofd van terracotta. Atelier Blickx, Mechelen.
Etude d’une tête de femme en terre cuite. Atelier Blickx, Malines.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 160/200 -
#635Mexico
Twee verschillende artisanale halssnoeren van hout en halfedelstenen.
Deux colliers artisanaux en bois et pierres semi-précieuses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1116
Een bijzetkastje in Empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage et à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 180/220 -
#447
Een grote pijp op wieltjes van gepolychromeerd en gedraaid hout. Als souvenir meegenomen uit Sarajevo.
Grande pipe sur roulettes en bois tourné polychrome. Souvenir de Sarajévo.No longer availableDim. L 135 cmEstimate: € 20/30