Similar lots by type
-
#212
“Ruiter te paard”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Cavalier à cheval”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 400/450 -
#570Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
“Spittende boer”. Een beeld van donkergepatineerd brons. Met gietersmerk.
“Paysan creusant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Avec cachet de fonderie.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 380/440 -
#211
Een bronzen beeld van een sluipende jaguar.
Sculpture en bronze représentant un jaguar attaquant.No longer availableDim. L 65 cmEstimate: € 100/120 -
#621
Een bronzen beeld van een zittende Boeddha.
Sculpture en bronze représentant un Bouddha assis.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 160/180 -
#655
Een lot verzamelalbums van het tijdschrift Robbedoes. Nrs. 143 - 184. Jaren ‘70 en ‘80.
Lot d’albums du magazine Robbedoes. Numéros 143-184. Années ‘70 et ‘80.No longer availableEstimate: € 75/100 -
#806
Een paar gietijzeren vuurbokken en twee paar classicistische meubelmonturen van verguld brons.
Paire de chenets en fonte et deux paires de décorations de meubles classiques en bronze doré.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#585Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906
“En récréation”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“En récréation”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 380/420 -
#214
“Gallisch krijger met jongeling”. Een groep van donkergepatineerd brons naar een werk van Emile Laporte.
“Guerrier gaulois avec garçon”. Groupe en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Emile Laporte.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 400/500 -
#595Lalouette
“Koppel met bloemen”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Couple aux fleurs”. Deux statuettes en bronze à patine foncée. Signées. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 650/700 -
#218
“De lange denker”. Een beeld van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel.
“Le squelette penseur”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 160/200 -
#242
Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#201
Een bronzen beeld van een zittende olifant op marmeren sokkel.
Sculpture en bronze représentant un éléphant assis sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 450/500 -
#810
Een paar haardschermen van verguld brons en ajour messing op een voet in de vorm van een acanthusblad . Vouwen open als een pauwenstaart. XIXe eeuw.
Paire de pare-feu en bronze doré et laiton ajouré sur vase en forme d’une feuille d’acanthe. S’ouvrent en queue de paon. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#609
“Zittende Boeddha in tempel met diverse verschijningsvormen”. Stenen sculptuur.
Bouddha assis dans un temple. Sculpture en pierre.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 300/400 -
#525
“Drie gezichten”. Een moderne groep van donkergepatineerd brons.
“Trois visages”. Groupe moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#530Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.
“Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 60/80 -
#213
“Waadvogel.” Bronzen beeld.
“Oiseau d’eau” Sculpture en bronze.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 200/240 -
#590Emile Joseph CarlierPeriod: 1849- 1927
“Boer met houweel en spade”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd.
“Paysan aux pelle et pioche”. Statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 260/280 -
#555
Een ovale jardinière van brons met een reliëfdecor van een vogel in een bloemenstruik en met twee handvatten in de vorm van vogelkoppen.
Jardinière ovale en bronze à décor en relief d’un oiseau dans un arbuste fleuri. Deux anses en forme de têtes d’oiseau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#600Marcel DebutPeriod: 1865 - 1933
“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le travail”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 850/1000 -
#505
“Zittend naakt”. Een modern beeldje van brons met donker patina.
“Nu assis”. Statuette moderne en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#601
Een paar cloisonné koro’s in de vorm van tempelleeuwen.
Paire de koro en cloisonné en forme de lions de temple.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 2000/2200 -
#217
“Naakt op paard.” Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van Botero.
“Nu à cheval”. Groupe en bronze sur socle en marbre d’après un oeuvre de Botero.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#79
“Best place to be”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd ‘IZ’.
“Best place to be”. Huile sur toile. Monogrammée IZ.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#390
Een mahoniehouten tea table met kantelend blad.
Petite table à thé en acajou à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 80/100 -
#516
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 200/270 -
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600/1000 -
#748
Een Perzisch koffertje van brons.
Petit coffre persan en bronze.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80/120 -
#552
Een grote Russische huisicoon, versierd met bladeren van bladgoud rondom. Omstreeks 1900.
Grande icône russe encadrée par des feuilles d’or. Vers 1900.No longer availableDim. 53 x 48 cmEstimate: € 200/300 -
#411
Een lot bestaande uit een zakhorloge met geniëlleerde kast (ter herstellen), een geniëlleerd zakmesje, een potloodhoudertje, een wandelstokhandvat en een pennendop. Alles van massief zilver.
Lot comprenant une montre de poche au boîtier niellé (à réparer), un couteau de poche niellé, une porte-mine, une manche de canne et un bout de porte-plume. Toutes les pièces en argent massif.No longer availableDim. 159 gEstimate: € 50/80 -
#66Pakistan
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 168 x 95 cmEstimate: € 30/50 -
#699
“Stilleven met rode poon” & “Stilleven met groenten”. Olieverf op doek en board. Het eerste gesigneerd ‘Walter Elst’.
“Nature morte au grondin rouge” et “Nature morte aux légumes”. Huile sur toile et sur carton. La première signée Walter Elst.No longer availableDim. 50 x 60 & 45 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#85
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 21,92 gEstimate: € 450/550 -
#417
Een lot van 19 grote en 8 kleine tegels met diverse decors in art nouveau en decostijl.
Lot de 19 grands et 8 petits carreaux à différents décors de style art nouveau et art déco.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#311
Een handgeschilderd miniatuur meisjesportret op karton en in koperen kadertje in Lodewijk-XVI stijl. Gesigneerd.
“Portrait de jeune fille”. Miniature sur carton peinte à la main. Dans un petit cadre en cuivre de style Louis XVI. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60