Other lots by Steppe
-
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#254Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine met schepen”. Olieverf op een schilderspalet in een kader.
“Marine et navires”. Huile sur palette du peintre dans un cadre.No longer availableDim. 25 x 36 cmEstimate: € 200/300 -
#179Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rivierlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 200/240
Similar lots by type
-
#724
“De lijkwagen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur.
“Le corbillard”. Huile sur toile marouflée. Sans signature.No longer availableDim. 15 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stoomschepen in de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paquebot dans le port de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#652Marijan Kolesar
“De Keyserlei - Neonregen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Keyserlei - Pluie de néon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#352Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180/240 -
#729
“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#654
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 150/180 -
#544Alfons VerstraetenPeriod: °1922
“De kade te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ Les quais d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150/250 -
#662
“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900/1100 -
#644Jacques G. L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950
“Landschap met het Kasteel van Heusden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage et château de Heusden”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#221Cornelis
“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120 -
#554
“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#354Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#252A. Sonck
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#564
“Gestileerde voorstelling met vleermuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Composition stylisée à la chauve-souris”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#549Jan Claessens
“Weidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ La prairie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#522Nico Burssens
“Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#184
“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000/1200 -
#649
“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#670
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#244Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#569
“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#487
Een Ruyi van verzilverd metaal. Gemerkt.
Un Ruyi en métal argenté. Marque à la base.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#509
Een Raas Leelascène. Gouache op zijde. Indisch werk.
Une scène Raas Leelas. Gouache sur soie. Travail Indien.No longer availableDim. 73 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#49
Drie reproducties naar Rembrandt, Baksteen en Cooper.
Trois reproductions d’après Rembrandt, Baksteen et Cooper.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#234
Een oude houten wieg met kanten lakentjes. Met tweede set lakentjes.
Un berceau en bois et draps en dentelle, et deuxième ensemble de draps.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 5à/80 -
#401
Twee dekseldozen ivan tin en messing in de vorm van een eend.
Deux boites avec couvercles en laiton en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#309Jaak GorusPeriod: Dendermonde 1901-1981
“De naaister”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/15 buiten de plaat.
“La couturière”. Une eau-forte. Signée et numérotée 5/15 hors planche.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 30/40 -
#148
“Course Romaine”. Een pendule van donkergepatineerd zamak op groen marmeren sokkel.
“Course Romaine”. Une pendule en régule sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#279
“De voetzalving van Jezus”. Een XIXe eeuwse gravure. London.
“Onction de Jésus”. Une gravure du XIXième siècle. Londres.No longer availableDim. 62 x 83 cmEstimate: € 80/120 -
#130
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met 26 briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de 26 brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,26 gEstimate: € 1300/1500 -
#378Val St. Lambert
Een vierdelig toiletstelletje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa.
Une garniture de toilette en cristal taillé, couleur verte dans la masse.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#761
Een lot van drie eieren en een grote en een kleine bol van meersoortig marmer.
Un lot de cinq oeufs en marbre polychrome dont un petit et un grand.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#704
Een verstelbaar houten kinderstoeltje.
Une chaise pour enfant réglable.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 30/40