#927
Twee kopjes met onderbordjes van blauw en wit Chinees porselein met verschillende decors. XVIIIe eeuw. Eéntje gerestaureerd.
Deux tasses et soucoupes en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors divers. XVIIIe siècle. Une pièce restaurée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#637
Een schaal van Chinees crackleware.
#713
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Dogon.
#510Senegal
Deux colliers dont un serti de pierres sémi-précieuses et un formé par une colonne vertébrale de serpent. Pendentifs en cuivre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#454S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
#247Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
#566
Een commode en tombeau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een marmeren blad.
Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV aux montures en bronze et à tablette en marbre.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 400/600 -
#763
Lot de jouets dont deux animaux en peluche, deux chapeaux de poupée, une poupée Unica, quatre petites poupées et un cadre aux yeux en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#26
Een notenhouten naaitafeltje met een klapblad en een lade.
#842M. Hottot
#972
“Two for the blues” & “Saxofoonspelers”. Twee lithografieën, resp. van J. Jooris en P. Turkry. De tweede genummerd 257/330 en gedateerd 1978.
“Two for the blues” & “Saxophonistes”. Deux lithos, resp. par J. Jooris et P. Turkry. La deuxième numérotée 257/330 et datée 1978.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#585Landrover Panis Steltman
Drie verschillende horloges.
Trois montres.No longer availableEstimate: € 30/50