Similar lots by type
-
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#931
“Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.
“Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#573
“Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.
“Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#658
Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.
Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#621
Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#927
“Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 180/240 -
#947
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#933
“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.
“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/10à -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#981August NobelsPeriod: 1884 - 1938
Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/90 -
#941
“Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.
“Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#588Nelson
Een art nouveau damesbuste van donkergepatineerd brons. Achteraan gesigneerd.
Buste de dame art nouveau en bronze à patine foncée. Signature au verso.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#395
“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420/480 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#578Royal Boch
“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#288
“Dame met mandoline” en “Danseres”. Twee beeldjes van polychroom porselein, waarbij de eerste gemerkt van Capodimonte en de andere van Ludwigsburg.
“Dame à la mandoline” et “Danseuse”. Deux statuettes en porcelaine polychrome dont la première avec la marque de Capodimonte et l’autre de Ludwigsburg.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#797Val St. Lambert
Een lot van twaalf rode en groene wijnglazen van geslepen kristal.
Lot de douze verres à vins rouges et verts en cristal taillé.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#853
Een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout met fluwelen bekleding. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté et recouvert de velours. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120/200 -
#843
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Commode en bois de placage ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een calcedoon van ± 22 ct. kleine diamantjes en saffiertjes. Stijl Pomelato.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’une calcédoine de ± 22 ct, de petits diamants et saphirs. Style Pomelato.No longer availableDim. 17,60 gEstimate: € 1700/1900 -
#1105
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#644Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Nus courants”. Litho. Signée, datée ‘92 et numérotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 29,5 49,5 cmEstimate: € 120/140 -
#402
Een lot van drie verschillende vazen van kleurloos geslepen kristal.
Lot de trois différents vases en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#260
Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#558Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van grijsgeglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Être post-démonique”. Groupe en faïence à glaçure grise. Monogrammé.No longer availableDim. 39 cmEstimate: € 120/140 -
#138
Een damesbuste op pilaar van steengoed met een okerkleurig patina.
Buste de dame sur une colonne en grès à patine ocre.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100/180